Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 585
  • 749
# 45
Виж целия пост
# 46
Момичета, сега започнах да гледам филма. Вие тук сте по- напред. Рових се, но не откривам единия от приятелите. Какво се случва с него? Говоря не за русите братовчеди,а за този, който го приеха в Оксфорд?

Убит е  Peace уби го Мустафа,ама по-добре да не ти разказвам повече ,за да ти е интересно  Wink Hug

Гони , и ти си била поетеса,а си мълчиш  Wink Joy
Виж целия пост
# 47
Взимаме шала на Керим, да ни стане топло. Ако трябва ще си го нарежем  - да има за всички.
Виж целия пост
# 48
Виж целия пост
# 49
Момичета, сега започнах да гледам филма. Вие тук сте по- напред. Рових се, но не откривам единия от приятелите. Какво се случва с него? Говоря не за русите братовчеди,а за този, който го приеха в Оксфорд?

Убит е  Peace уби го Мустафа,ама по-добре да не ти разказвам повече ,за да ти е интересно  Wink Hug

Гони , и ти си била поетеса,а си мълчиш  Wink Joy
Всъщност отиде да играе в Кузей - Гюней smile3503 Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 50
Гони , и ти си била поетеса,а си мълчиш  Wink Joy

 Embarassed Embarassed Мнооооого далеч  съм от това, което са Славенка, Марта, Хриси, Морски бриз и др. - но колкото да не изложа колежките си по професия...... Embarassed Joy Joy - трябва да се държим...... Peace
Виж целия пост
# 51
Виж целия пост
# 52
Виж целия пост
# 53
Виж целия пост
# 54
Гони , и ти си била поетеса,а си мълчиш  Wink Joy

 Embarassed Embarassed Мнооооого далеч  съм от това, което са Славенка, Марта, Хриси, Морски бриз и др. - но колкото да не изложа колежките си по професия...... Embarassed Joy Joy - трябва да се държим...... Peace
И аз съм за "държането" newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 55
Виж целия пост
# 56
Виж целия пост
# 57
Виж целия пост
# 58
Виж целия пост
# 59
Колко оригинални серии е филма?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия