Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 584
  • 749
# 465

кликни върху надписа

Eто 58 епизод на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera. Приятно гледане. Серията е активна и от 1 стр.

Виж целия пост
# 466
Благодаря, Марианка!!!!!     love001   Тази събота страхотни изненади ни поднесохте!!!  newsm51 newsm51 newsm51
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА, КОИТО РАБОТЯТ ПО ПРЕВОДА!!!!
Виж целия пост
# 467
Мариана, направи ме щастлива! Благодаря!
Виж целия пост
# 468
Огромни благодарности за 58-ма на всички положили труда за да стигне до нас.   bouquet     bouquet

Опс, на мен ми дава грешка. С каква програма го гледате, нещо трябва ли да тегля???
Виж целия пост
# 469

Морски бриз, как ли е минала пеперудената ти нощ?
Хайде, Дами!!! Очаквам реакциите на всички!!!
Тук съм!!!
Обичам ви!!!



spam2
Скрит текст:
di...va
Пеперудките над мен летяха,
не зная дали над сънчето ми бдяха,
дали видях ги аз насън
или били са те- снежинките отвън!
Ала помня цяла нощ, че в облаците плувах
и на любимците си се любувах!

Керим усмихваше ми се сладурски
и шепнеше ми нещичко на турски.
Али пък, сладко ме целуна,
но не каза нииито дума!
После всичко се оплете,
мацките пристигнаха и двете!

Фатмагюл ме гледа възмутено,
а Назлъ крещи:"Това е забранено!"
Мустафа простреля хубавия ми Али,
а Хакан с Керим пък тук се сби!
Стана обърквация голяма!?
"Фатмагюл" ли гледам аз или "Араф заманъ"

После телефонът иззвъня
и прогони от очите ми съня.
Що се после случи- то се знае hahaha
Бризчето обича да мечтае!
Виж целия пост
# 470
Огромни благодарности за 58-ма на всички положили труда за да стигне до нас.   bouquet     bouquet

Опс, на мен ми дава грешка. С каква програма го гледате, нещо трябва ли да тегля???
Опитай да влезеш в Дейли моушън и след това да напишеш Каква е ВФ 58 серия. На мен така ми се получи. Не през линка. Огромно благодаря на хората, които са го превели и от мен! Отивам да гледам!
Виж целия пост
# 471

кликни върху надписа

Eто 58 епизод на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera. Приятно гледане. Серията е активна и от 1 стр.


Момичета - Мариянка, bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera , в този студен следобяд - стоплихте душата и сърцето ми с преведена серия. Огромни благодарности -
Виж целия пост
# 472
Благодаря ти milittana, пробвах и така но не става. Нищо сега ще обиколя компютрите у нас. Дано се получи на някой.
Виж целия пост
# 473
Каква хубава изненада! Друг път давате нишан, работим, след малко...
Страхотни сте! За протокола - bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera, mariana51 Hug
Виж целия пост
# 474

кликни върху надписа

Eто 58 епизод на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera. Приятно гледане. Серията е активна и от 1 стр.



Супер сте!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 475
Благодаря ти milittana, пробвах и така но не става. Нищо сега ще обиколя компютрите у нас. Дано се получи на някой.

Хриси, и на мен не ми зареждаше. Рифрешвай страничката и остави да зареди около 4 минути - ще тръгне...просто е по-бавно   bouquet
Виж целия пост
# 476
bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera, марианка, каква супер изненада сте ми поднесли за закуска! Благодаря ви мноооого!  Hug  Hug  Hug

Гери, благодаря и на теб за превода на този важен диалог!  Hug

Дива, сладурка си ми ти! И да знаеш, никога не си говориш сама.  Hug

Крюелка, а сега да видиш и ти какво е да имаш конкуренция!  Laughing  Hug

Подкерпям и аз мнението за интересните образи - при н-тото гледане все повече се наслаждавам на Ердоан и чувството му за хумор, на Решат, на ренгена Мукадеса, Рахми, Кадир, Мюнир, дори и...
Скрит текст:
Мустафа Shocked!
Дума да няма, актьорите са брилянтни. Шапка им свалям! А в кратките моменти, когато Селим и Ердоан се закачат помежду си, дори ми стават симпатични и ме карат за миг да забравя какво са извършили. В тази връзка Валето май вчера беше писала, че Ердоан не се разкайвал, за разлика от Мустафа, който, обаче не успявал да подкрепи разкаянията си с действия - Вале, гледай пак епизод 47 и 48.  Hug
Виж целия пост
# 477
mariana51,bonobo, colorblind, gphilipova,  riviera, за 58 еп.

Sofi_q,
Поздравления, че си се влючила в екипа преводачи!!!
Виж целия пост
# 478

кликни върху надписа

Eто 58 епизод на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera. Приятно гледане. Серията е активна и от 1 стр.



Хади яяяяя  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Джанъмките наши пак са ни донесли радост ! Обичам ви милички  newsm51 newsm51 newsm51
Марианче, големи сте ,върхът сте  Hug Hug Hug
За протокола-екипа се увеличава,чок гюзел,чооооок  newsm10

Виж целия пост
# 479
Аз не можах да подкарам 58-ма, явно ще я чакам в ю-туб, и се утешавам с 43-та. Едно от писмата на Керим много ме развълнува и реших да ви го припомня, е не е същото без музиката и гласа му, но все пак:
Скрит текст:
„Все едно времето не минава. Часовете са безкрайни. Денят на срещата ни е толкова близо… и така далеч. Наслаждавам се. Надеждата и щастието отново се появяват. Чакам деня, в който ще се срещнем. Ще сме толкова близо, че ще усетя дишането ти. Ще усетя аромата на косата ти. Когато изляза оттук искам всичко да е прекрасно. Искам да те видя в булчинската рокля… да си моя жена и да си винаги до мен. Искам да създадем семейството, което аз никога не съм имал. Аз искам да имам семейство. Искам да отгледаме децата си далеч от всички злини. Искам да сме щастливи, Фатмагюл. Защото го заслужаваме.
Обичам те. Много те обичам”.

Мариянка, страхотен превод,   bouquet отново благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия