Едже и Мелек затриха цялата фамилия на Вурал,сега е наред Мустафа.....това в слухчето за омразата към Керим не е напразно-и там ще има драма
Мустафа е способен на всичко-видяхме,че е потенциален убиец-не го спира дори мисълта,че ще става баща
За Асу пък изобщо не мисли,камо ли да я обича.Усещам,че наближава краят на рошавата гарга-ще се втурне да отмъщава на Керим и горещо се моля да попадне на Фатма
Точно в момента,когато е изкрейзила,че ще загуби Керим-да види Мустафа жив дявол посред бял ден
Така окончателно ще се убеди,че никога не е познавал истински Фатма 
Ще плачем, но е сигурно, че ще се опарви, къде ще ходи!
Това, че искал да си отмъсти на Керим, щото майка му била умряла, докато той бил задържан още повече ме нервира - че кой го караше да стреля по Керим! Абе спирам да коментирам за него, че ми отиде неделята!

Всичко ще се оправи!



Цезар да не ревнува само!
Препоръчани теми