Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 576
  • 749
# 645


За лека нощ, глезеното ни момче.

Виж целия пост
# 646
Дива,тази снимка е сегашна-наскоро Енгин се беше снимал с фенове и беше със същото яке Peace

Диде, снимката е колаж.




Виж целия пост
# 647
Синчеритка,много добре се е получил колажа Laughing-успяха да ме заблудят Crossing Arms
Виж целия пост
# 648
Ох, наистина е много хубав и с мустак и без мустак. Аз в никакви списъци не се записвам, направо ще действам при първа възможност.
За Берен бях чела някъде, че е 165 см, стройно е момичето. Чудя се и аз откъде тая химия между тях, и за какво и е на Берен френското гадже и как устоява на чара на Енгин, ама...
Това направо не е за вярване, колко народ е пощурял по Енгин, дал му Господ с пълни шепи, нека е щастлив!
Виж целия пост
# 649
С мустак,без мустак,с брада или без нея,всякак си е за схрускване,от където и да го погледнеш.Само  една препоръка имам аз-да не му закачат косата.За пръв път го виждам с такава коса.Досега винаги е бил много  късо подстриган-на себе си не приличаше.В този сериал е много по младежки закачлив и сексапилен,а като започнат да му играят очите и веждите.......става чок емде чок татлъ,както се пееше в песента.
Виж целия пост
# 650
Това го приемам като среднощен подарък Wink Макар че след това няма да има заспиване  Crazy
Виж целия пост
# 651
Едно нежно "лека нощ" от мен!

Виж целия пост
# 652
Ох, наистина е много хубав и с мустак и без мустак. Аз в никакви списъци не се записвам, направо ще действам при първа възможност.
За Берен бях чела някъде, че е 165 см, стройно е момичето. Чудя се и аз откъде тая химия между тях, и за какво и е на Берен френското гадже и как устоява на чара на Енгин, ама...
Това направо не е за вярване, колко народ е пощурял по Енгин, дал му Господ с пълни шепи, нека е щастлив!

Eто линкче. Най - долу пише колко е висока Берен.

http://www.imdb.com/name/nm1754321/

Виж целия пост
# 653
Като гледам снимката на Енгин и Берен, която е сложила di_va и се чудя колко ли е висока Берен. Някъде четох, че Енгин е 1,87 (а и в последния епизод забелязах, че нашето момче е по-високо от рамката на вратата). Като гледам Берен не му отстъпва много по ръст....особено като сравнявам с онази снимка с фенката, която Goni сподели Simple Smile
....ама фенката как го е гепила, ще му спре кръвообръщението, а и какъв поглед е извадила на снимката  Joy Joy Joy
Привет frikadeli,
Харесвам те, да си знаеш
НО! колкото да е висок Керим, на мен ми е тамам!!! Обичам високи мъже!!!


di...va, сладурка си да знаеш  smile3525 така ме разсмя Simple Smile
на мен ми беше интересно Фатма колко е височка (че ми изглежда към 1,75-1,80), но Валя и Марианка са отговорили  newsm20
а за наш Керим спор няма - тамам е!  Joy нямаме претенции относно ръста... само относно мустаките   smile3503

лека нощ от мен момичета и спорна седмица!!!

Виж целия пост
# 654
Момичета, изпращам ви д-р Сердар да лекува безсъние и сърцебиене, а за утре да ви освободи от работа, че да си гледате сериите необезпокоявани.
Виж целия пост
# 655
Нашият глезльо е висок 187 см.,Берен Саат-164см.,това пише в турските сайтове за височината на актьорите.
Виж целия пост
# 656
Цитат
author= link=topic=636829.msg20963073#msg20963073 date=1327869613]
author=dettodorowa link=topic=636829.msg20961728#msg20961728 date=1327861250]
Дива,тази снимка е сегашна-наскоро Енгин се беше снимал с фенове и беше със същото яке Peace
Диде, снимката е колаж.

Браво, sincerita! smile3530
Съжалявам. И аз пък от къде си повярвах, doh че точно на мен ще се падне, първа да открия нещо ново и истинско, та да го цопна и в темата


Виж целия пост
# 657
Оххх  Joy аз съм до 50 серия, където Ердоан е закотвен в мазето и препикава плочките на Кадир бей. Да го беше пипнал Керим както беше полудял, като научи че е наоколо, на първо четене щеше да го кастрира, после не знам...  Laughing  Трима души, едва го озаптиха. Язък за рибата и тя изгоря.

Виж целия пост
# 658

Браво, sincerita! smile3530
Съжалявам. И аз пък от къде си повярвах, doh че точно на мен ще се падне, първа да открия нещо ново и истинско, та да го цопна и в темата[/b]



 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


На против Дива, снимката ти е прекрасна и наистина се слага за първи път    bouquet, просто другите две са стари и слагани в старите теми.
Виж целия пост
# 659


Добро утро момичета в понеделник. Студено и по избор - чай или кафе с Керим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия