Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на паническите атаки?
Какви са причините за възникването на панически атаки?
Как се лекуват паническите атаки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на паническите атаки?
Симптомите на паническа атака включват усещане за сърцебиене, потене, треперене, чувство на задух, главозамайване, гадене, главоболие, слабост в ръцете и краката , временен зрително-слухов дискомфорт , треперене на ръцете или краката , усещане за мекота и огъване на тялото , чувство за отдалечаване от себе си , страх от полудяване, загуба на контрол и други. Тези атаки могат да продължат различно време и да се появят при различни ситуации.
-
Какви са причините за възникването на панически атаки?
-
Как се лекуват паническите атаки?
Лечението на панически атаки обикновено се извършва от психотерапевти, които са запознати с механизмите за тяхното възникване и знаят как да ги лекуват. Учените са установили, че тези пристъпи не само не увреждат сърцето, но и го укрепват. Работата му в такъв момент е подобна на работата по време на спортно натоварване. Следователно сърцата на хората, страдащи от панически атаки, са много по-здрави от тези на останалите хора.
-
Какви са препоръките за изследване на пролактин?
-
Какви са причините за повишаване на кръвното налягане на психична основа?
, но хората имат нужда да споделят с някого усещанията си... Аз лично този период го минах и малко по-назад писах, че симптомите ми не ми правят такова впечатление както в началото.
Напълно те подкрепям явно някой са се справили по някакъв и начин и вече си мислят че всички се оправят по този начин. И не си мрънкаме, а си споделяме има разлика.Така че ако само ще ни критикуваш защо изобщо пишеш тук. Всички около мен така ми казват но много е трудно да се пребориш с мозъчето си така че...
с теб се надявам да се засичаме в теми със съвсем друга насоченост
Аз по принцип като имах вечер такова задушаване си слагах един валидол под езика за да се поуспокоя или пиех един валериан на мен много ми помагаше. И аз вместо да си гушкам бебка все полягвам защото уж да не припадна незнам да няма някакви магнитни бури или нещо такова защото знам че се отразявало
. Надявам се скоро да влезем пак в релси защото с тея бебоци 