Паническо разтройство - част 8

  • 70 977
  • 736
# 150
Направо ме утрепа. От каде взе тази информация. Аз 4етох листовката, ама чак такова чудо не видях. Незнам вече какво да правя newsm78
Виж целия пост
# 151
Напротив трябва да е наясно какво пие. Може затова да не се чувства добре. Нека сподели с доктора как се чувства и той ще прецени. Споко gabriela1121 ще се опраиш може да не са това хапчетата за теб. Затова се правят различни терапии докато се установи кое е за теб. Hug
Да и кажеш да се поинтересува и да внимава е едно, но да я уплашиш как може да вдигне кръвно и да припадне...Нямам думи! Все едно някой да ти каже как ще ти има нещо много сериозно...Тук трябва да се успокояваме една друга, не да се плашим!
Виж целия пост
# 152
Най-важната информация трябва да знаете за Cymbalta:
Antidepressants can increase suicidal thoughts and behaviors in children, teens, and young adults. Антидепресантите могат да увеличат суицидни мисли и поведение при деца, тийнейджъри и млади хора. Suicide is a known risk of depression and some other psychiatric disorders. Самоубийството е известен риск от депресия и други психични разстройства. Call your doctor right away if you have new or worsening depression symptoms, unusual changes in behavior, or thoughts of suicide. Обадете се веднага на Вашия лекар, ако имате нови или влошаване на симптомите на депресия, необичайни промени в поведението или мисли за самоубийство. Be especially observant within the first few months of treatment or after a change in dose. Бъдете особено наблюдателен, в рамките на първите няколко месеца от лечението или след промяна на дозата. Approved only for adults 18 and over. Одобрение, само за възрастни над 18 години.
Виж целия пост
# 153
така го слага и в двата езика. veseto 87 да може и да си права, хора и хора. На мен лично много по спокойно ще ми е да отида пак на преглед
Виж целия пост
# 154
Това постоянно ходене по лекари също е част от ПР.
Виж целия пост
# 155
Опитвам се да бъда полезна.ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ТЕЗИ КОИТО СЪМ ГИ ЗАСЕГНАЛА. Sad
Виж целия пост
# 156
Оф много ме замисли, да знаеш. Особено това с кр. и припадането, това ми е осн. страх.
Виж целия пост
# 157
Направо ме утрепа. От каде взе тази информация. Аз 4етох листовката, ама чак такова чудо не видях. Незнам вече какво да правя newsm78
Спокойно, психиатъра е много наясно какви хапове ти изписва. Когато има нещо, което те притеснява му звъниш и толкова. И на мен преди време ми изписаха хапчета за епилепсия без да съм имала припадъци, но невролога ме предупреди да не чета листовката и понякога е по-добре да не го правим.
Виж целия пост
# 158
Не си ме засегнала, всеки може да си изрази мнението. На 20.02 имам 4ас при психото, ще видим дотогава.
Виж целия пост
# 159
vallin, мерси, както винаги ме успокои и то много Hug
Виж целия пост
# 160
Мили дами, какъв е тоя свръхконтрол за който говорите, то май и аз съм така:((
Една от основните индикации за повечето хора с ПA е свръхконтрола – когато си мислиш, че нещата трябва да бъдат такива каквито искаш и мислиш, че трябва да бъдат, но уви те са такива каквито са и ние трябва да ги приемем Simple Smile Заболя ме когато осъзнах, че не мога да контролирам света Simple Smile
vallin, мерси, както винаги ме успокои и то много Hug
На теб не ти трябва психиатър, а психотерапевт, нали знаеш? Simple Smile.
Последната статистика, която четох беше, че всеки 4-и човек страда от подобно разстройство, така че мили дами искам да Ви кажа да не се отчайвате, защото все пак сме в крак с модата  Mr. Green
Виж целия пост
# 161
Последната статистика, която четох беше, че всеки 4-и човек страда от подобно разстройство, така че мили дами искам да Ви кажа да не се отчайвате, защото все пак сме в крак с модата  Mr. Green

 Да, да така си е обаче ако можеше и околните да ни разберат. Най ме боли това защото като получа някоя атака и ако съм с някоя приятелка и се чудя какво да правя, как да си тръгна, а ако ме разбираше ще и споделя че пак съм във филма и да ме успокои и дори да се посмеем все пак по добре ще го понесеш отколкото да се чудиш как да се измъкнеш. От все сърце пожелавам на всички колкото се може по малко притеснения да имат и нека се радваме на живота си въпреки проблемите  защото е само едничък.  newsm68. Лека вечер на всички и отново се извинявам. Вече повече ще си държа езика зад зъбите. Hug
Виж целия пост
# 162
Последната статистика, която четох беше, че всеки 4-и човек страда от подобно разстройство, така че мили дами искам да Ви кажа да не се отчайвате, защото все пак сме в крак с модата  Mr. Green

 Да, да така си е обаче ако можеше и околните да ни разберат. Най ме боли това защото като получа някоя атака и ако съм с някоя приятелка и се чудя какво да правя, как да си тръгна, а ако ме разбираше ще и споделя че пак съм във филма и да ме успокои и дори да се посмеем все пак по добре ще го понесеш отколкото да се чудиш как да се измъкнеш. От все сърце пожелавам на всички колкото се може по малко притеснения да имат и нека се радваме на живота си въпреки проблемите  защото е само едничък.  newsm68. Лека вечер на всички и отново се извинявам. Вече повече ще си държа езика зад зъбите. Hug
Няма нужда да се извиняваш и да казваш, че ще си държиш езика зад зъбите. Тук сме да говорим, да споделяме и да си помагаме. Не трябва само да се плашим допълнително, че и без това сме в кофти ситуация.
Виж целия пост
# 163
Здравей мила и аз съм с ПР от 7г и преди девет месеца родих второто си дете .Само аз си знам как изкарах цяла бременност без лекарства , само с два валидола .И на мен ми бяха казали че евентуално една бременност може да излекува ПР но сега пак се завърнаха симптомите.Няма страшно ще се справиш, ти си на финала .Ето сега бебо спи пък аз нещо ме задушава и чувствам всеки удар на сърцето си а нямам сърцебиене , и не мога да заспя .Вчера ходих отново на кардиолог ,да не би да ми има нещо , естествено каза че всичко е в главата ми .Ако някъде сменяха глави , там ние на нас проблема знаем го но като те хване кризата не мислиш въобще за това.Хайде  до утре , пак ще пиша по подробно hahaha newsm53
Виж целия пост
# 164
Милички Паники:) Не пиша тук и не чета, защото преди година бях по -зле почти от всяка от вас . Днес реших да видя как я карате и наистина го давате много погрешно. Не споделяйте симптоми, защото утре всички четящи и предразположени към това ще ги почувстват.Аз наистина се отървах без гадната химия и без психиатър, психоаналитик. Или поне не попаднах на такав, който да разбере, какво става с мен. Предписваха ми заучени рецепти от химия, които пих 1 седмица и се отказах. Да трябваше ми много време...почти два месеца за да се реша да изляза от в къщи и тръгна отново на работа. И всичко това излезе от самата мен, сама се издърпах за косата, значи е възможно.С това може да се живее, стига да свикнеш и да не се шашкаш прекалено много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия