Паническо разтройство - част 8

  • 70 976
  • 736
# 165
Милички Паники:) Не пиша тук и не чета, защото преди година бях по -зле почти от всяка от вас . Днес реших да видя как я карате и наистина го давате много погрешно. Не споделяйте симптоми, защото утре всички четящи и предразположени към това ще ги почувстват.
Защо да е погрешно, темата е озаглавена „ПР”, ако беше примерно „Какви пози експериментирате по време на секс” щяхме друго да си споделяме Simple Smile. Едва ли някой влиза тук, за да прочете колко е хубав живота... Всички пишещи и четящи тази тема сме тук, за да срещнем разбиране, което другаде не може да намерим.Не можем да се правим, че симптомите ги няма и че живота е розов, след като те постоянно ни удрят и събарят в ежедневието. Трябва да ги приемем и част от приемането донякъде се крие в споделянето, а пък и на човек му става по-леко като разбере, че не е сам в това състояние, че има и други като него с подобни усещания. Кво да си споделяме тук, че трябва да мислим положително ли, че зад черния облак се крие слънце, че трябва да вдигнем щорите на прозорците, за да видим колко е хубав живота ли, да крием проблемите си, ми достатъчно дълго време повечето от нас са го правили и именно затова са стигнали до тук, затова имат ПР и затова ще го имат, защото продължават да крият и потискат всичко в себе си. Всеки има правото да пише каквото си поиска....Друг е въпроса, че на тази симптоматика трябва да има друг поглед, да се погледнe под друг ъгъл, да се замисли човек какво се крие зад нея и да иска да го „оперира”...
Виж целия пост
# 166
Точно така valin, споделената болка   е наполовина болка пък и особено при нас , защото тук намираме по съдба хора и сякаш не сме сами и кото видим че и други има  като нас  ни става по леко .От няколко дни  имам едно задушаване сякаш немога да си взема въздух и вечер чувствам сърцето си в гърлото което още повече ме панира а нямам сърцебиене  .Цяла вечер немигвам и снощи беше така .Моля ако някой е чувствал същото да сподели , ще бъда много благодарна !
Виж целия пост
# 167
Момичета,купих си билката страшниче.Някой има ли опит.В гугъл има много малко мнения,повечето е инфо от производителя.Пих 2 дена но ми пада кръвното.В понеделник ще се консултирам с пси-то си.
Виж целия пост
# 168
От няколко дни  имам едно задушаване сякаш немога да си взема въздух и вечер чувствам сърцето си в гърлото което още повече ме панира а нямам сърцебиене  .Цяла вечер немигвам и снощи беше така .Моля ако някой е чувствал същото да сподели , ще бъда много благодарна !

Ох милата много е неприятно и аз съм имала такива вечери, но спокойно и това ще отшуми ако искаш преди да си легнеш си слагай едно валидолче или изпий едно валерианче Peace
Виж целия пост
# 169
Милички Паники:) Не пиша тук и не чета, защото преди година бях по -зле почти от всяка от вас . Днес реших да видя как я карате и наистина го давате много погрешно. Не споделяйте симптоми, защото утре всички четящи и предразположени към това ще ги почувстват.Аз наистина се отървах без гадната химия и без психиатър, психоаналитик. Или поне не попаднах на такав, който да разбере, какво става с мен. Предписваха ми заучени рецепти от химия, които пих 1 седмица и се отказах. Да трябваше ми много време...почти два месеца за да се реша да изляза от в къщи и тръгна отново на работа. И всичко това излезе от самата мен, сама се издърпах за косата, значи е възможно.С това може да се живее, стига да свикнеш и да не се шашкаш прекалено много.




Здравей мила, и аз днес реших да намина тук и виждам, че и ти си писала Simple Smile
Много се радвам, че си добре Simple Smile

Виж целия пост
# 170
Милички Паники:) Не пиша тук и не чета, защото преди година бях по -зле почти от всяка от вас . Днес реших да видя как я карате и наистина го давате много погрешно. Не споделяйте симптоми, защото утре всички четящи и предразположени към това ще ги почувстват.
Защо да е погрешно, темата е озаглавена „ПР”, ако беше примерно „Какви пози експериментирате по време на секс” щяхме друго да си споделяме Simple Smile. Едва ли някой влиза тук, за да прочете колко е хубав живота... Всички пишещи и четящи тази тема сме тук, за да срещнем разбиране, което другаде не може да намерим.Не можем да се правим, че симптомите ги няма и че живота е розов, след като те постоянно ни удрят и събарят в ежедневието. Трябва да ги приемем и част от приемането донякъде се крие в споделянето, а пък и на човек му става по-леко като разбере, че не е сам в това състояние, че има и други като него с подобни усещания. Кво да си споделяме тук, че трябва да мислим положително ли, че зад черния облак се крие слънце, че трябва да вдигнем щорите на прозорците, за да видим колко е хубав живота ли, да крием проблемите си, ми достатъчно дълго време повечето от нас са го правили и именно затова са стигнали до тук, затова имат ПР и затова ще го имат, защото продължават да крият и потискат всичко в себе си. Всеки има правото да пише каквото си поиска....Друг е въпроса, че на тази симптоматика трябва да има друг поглед, да се погледнe под друг ъгъл, да се замисли човек какво се крие зад нея и да иска да го „оперира”...





Не се впрягай толкова! Истина е, че задълбавате в симптомите си. Абе живейте си живота бе момичета. Отпуснете тия душички, погледнете нагоре към слънцето, порадвайте се на снега навън, направете си снежен човек заедно с децата си. Трудно е, но трябва и воля и смелост и желание.  имам впечатление, че сте черногледи, и като че ли ви харесва да сте все така.
Не ми се обиждайте, ама трябва усилие да направите, само с мрънкане и оплакване не става. Спрете да мислите и очаквате какво ще ви стане. Иначе никога няма да се измъкнете.
Виж целия пост
# 171
Аз за себе си знам, ако спра да си мисля всеки миг Ами ако сега припадна, какво ще си помислят хората наоколо или Ако ме види продава4ката как треперя дали няма да ме помисли за алкохоли4ка и всякви такива абсурдни неща, когато преодолея това, да контролирам всяка ситуация, да се отпусна и да приема, да не ми пука за хората, тогава ще се оправя на 100 процента. Как обаче да променя мисленете си. Thinking
Виж целия пост
# 172
ох момичета и аз с моите проблеми които по време на бременноста ми сякаш се задълбочиха Само мисля кое как щее и се боя и се притеснявам за наи дребното  Не употребявам нищо даже и валидол а понякога сърцевиенето ме плаши знам че всичко е в главата ми но е по силно от мен! Станах маняк на тема кръвно само го меря виждам че е нормално но продължавам по 100 пъти на ден понякога го вдигам и то от глупостите ми Как да спра да мисля незная а трябва и то повече от всякога!!!!
Виж целия пост
# 173
Не се впрягай толкова! Истина е, че задълбавате в симптомите си. Абе живейте си живота бе момичета. Отпуснете тия душички, погледнете нагоре към слънцето, порадвайте се на снега навън, направете си снежен човек заедно с децата си. Трудно е, но трябва и воля и смелост и желание.  имам впечатление, че сте черногледи, и като че ли ви харесва да сте все така.
Не ми се обиждайте, ама трябва усилие да направите, само с мрънкане и оплакване не става. Спрете да мислите и очаквате какво ще ви стане. Иначе никога няма да се измъкнете.
Аз изобщо и въобще не се впрягам Simple Smile, но хората имат нужда да споделят с някого усещанията си... Аз лично този период го минах и малко по-назад писах, че симптомите ми не ми правят такова впечатление както в началото.
За какво трябва воля, смелост и желание не разбрах – да погледна слънцето и да се порадвам на снега ли? – не мисля, че това е толкова сложен момент, но с нищо не помага при подобно състояние и го казвам от опит. Измъкването далеч не се състои в това да преодолееш страха от това какво ли би могло да се случи, а в това да осъзнаеш каква е печалбата ти от симптома, да я излседваш и разнищиш и след което да поработиш върху проблемния момент. Човек се ражда със свободна воля и всеки тук има такава, но понякога тя е изкривена още в детските години и тогава човек става както казваш ти черноглед, тогава и да иска да види слънцето и цветята няма да може, докато не преработи негативизма, който пречупва свободната воля, с която човек избира какво да види в този живот.....

Виж целия пост
# 174
  202uu  Grinning
Виж целия пост
# 175
И аз днеска много не съм в час. Пак ме удари в главата и кръвното (130/80), но се опитвам да не го мисля!
Виж целия пост
# 176
А аз днес съм сравнително добре, появяват ми се от време на време разни неразположения....ама се опитах да не ги отразявам и засега е добре:) Blush трябва да се стараем сами да се подобряваме:)
Виж целия пост
# 177
Ми то 130 на 80 си е супер бе мила, не го мисли.
Виж целия пост
# 178
Ми то 130 на 80 си е супер бе мила, не го мисли.
Аз знам, че е добре, ама все го мисля.  Sad
Виж целия пост
# 179
Здравейте пак от мен!
Да кажа на момичетата с усещания в слънчевия сплит, че и аз много дълго време усещах нещо като тежест в тази област, която определях като душевна болка и така личната лекарка ме насочи към психиатър, който ми каза, че имам биполярно разтройство  Grinning после 3ма други след него категорично отрекоха тази диагноза... така,че не се стряскайте от това, мен самичко си ми мина. аз също не можех да определя в началото точно какво чувствам, но според мен си има връзката с ПА, пък и нали знаете, че от нерви, може да ни боли всичко, пък всъщност нищо да ни няма.
относно момичетата, които не могат да спрат да си мерят кръвното- и аз ви разбирам до една степен, защото и аз се вманиачавам за най-различни неща, първо беше да нямам апандисит, сега само се чудя дали нямам температура. но в един момент мисля, че просто писва и вече не му объщаш внимание- най-малкото, че човек не може да стане хипертоник от нищото, бая фактори, трябва да има за да си наистина хипертоник и да пиеш лекарства, а не просто да вдигаш кръвно от нерви. но докато самото ви аз, самият ви организъм не го осъзнае, знам от опит, че ако ще и господ да дойде и да ви каже, че нищо ви няма, вие пак няма да повярвате, според мен от само себе си ще мине.     
не си спомням кой потребител, беше казал, че не е редно тук да споделяме симптомите си и да се стягаме и да се радваме на живота. честно казано все едно слушам някой, който никога не е имал ПА. в един момент ние хората с ПА се питаме, има ли и други като мен? някой чувства ли същото като мен? този форум и тази тема са някакво успокоение бих казала, а това няма как да го разберем, ако не кажем какво чувстваме. може би да, не мислим в правилната насока. но в един момент ми се струпват толкова много неща на главата, че наистина не виждам как ще се измъкна и да искаше ми се да е само ПР, но не е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия