Зима иде в снежна премяна, коя ли ще е следващата Февруарска мама?! - Тема 19

  • 31 504
  • 740
# 555
Кое време стана, а Старлет никаква я няма, ни тука ни във ФБ. Да не би след тоновете да са я прибрали направо да ражда??  Thinking

И аз и аз така я подозирам. Даже се чудех дали да не пиша точно това, но ето, че си ме изпреварила....
Виж целия пост
# 556


dobinko - Промушваш конец през златна халка - трябва да е злато и трябва да е халка, може на пръстена да има нещо мъничко, но формата му да е халка. Слагаш линията така, че 0 да се пада на китката ти, точно под дланта, нагоре към лакътя. След това хвщаш конеца най-отгоре и започваш да движиш пръстена от 0 нагоре по скалата. Там където започне да се движи бързо в кръг е стойността на кръвното. Примерно започва да се движи на 70, след това спира като го мръднеш нагоре и следващата стойност е примерно 110, когато пак започва да се движи в кръг. Надявам се да го обясних що-годе разбираемо.
Надявам се да можеш да отвориш снимките долу:

https://picasaweb.google.com/112884622944902956990/DropBox?authk … RgCJjexfiL_qrX9AE
Благодаря vanessка много добре си го обяснила, а и снимките помогнаха, мисля по-късно да пробвам да видя как ще се справя.  Peace
Виж целия пост
# 557
Здравейте от мен! Искам да ви питам шишетата и бибата, които ще носите в болницата ще ги стерилизирате ли - има ли смисъл? Вече родилите да кажат как е. Аз даже се чудя дали няма да се наложи да ми носят стерилизатор - ако трябва да се стимулирам с помпа и нея къде ще я стерилизирам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 558
Стар наистина я няма... ще се ослушвам за нея

Дани я кажи моля те -  защо е наложително да се насилва детето да му се дава биберон? в смисъл, аз предполагам, че понякога помага, и нямам намерение да бъда тиранин и да забранявам нещо, което се харесва ако се харесва (Както каза и ши мото по-горе - Ако иска - добре), ама за пръв път чувам да има някаква основателна причина то да не иска а пък да трябва....

Bibi, наложи се защото долната челюст изоставаше и в последствие можеше да има така нареченото 'птиче лице'.

Аз в болницата не носех шише за бебчо. Ако там където ще раждате, ако позволяват да ползвате ваши такива - ок, но в повечето болници не дават. Взех само помпа.
Виж целия пост
# 559
Ох, чудя се да драсна ли един смс с "?" на Стар или да се въздържа. Нещо ме хващат лудите Whistling
Виж целия пост
# 560
Ох, чудя се да драсна ли един смс с "?" на Стар или да се въздържа. Нещо ме хващат лудите Whistling

Тъкмо това си мислех, някой ако и има телефона да и пише, ама и аз се чудя дали е удачно. Може би ако до утре няма вести тогава ?!  newsm78
Виж целия пост
# 561
Ако кротко си ражда - ще чакаме, ако се прибере след малко и ни се хили на акъла, пак добре, само да няма проблем.
Да изчакам още час- два и да й пиша, а?
Виж целия пост
# 562
Ако кротко си ражда - ще чакаме, ако се прибере след малко и ни се хили на акъла, пак добре, само да няма проблем.
Да изчакам още час- два и да й пиша, а?
Мдааа...Май е крайно време някой да я провери Crazy
Виж целия пост
# 563
Vanq_p, в АГ варна дават техни шишета. Иначе има таблетки и препарати за студена стерилизация, но много се оплакаха, че ставали доста лигави нещата. Спящата показа едни кърпички на чико за биберони.
Иначе за помпата, ако няма да се дава от контейнера на бебето не виждам защо трябва да е стерилна...
Не се задълбавайте толкова в стерилизацията. Гърдите ни и те не са стерилни. По препоръка на спящата ще взема сребърна вода. Тя има антибактериално действие.
Виж целия пост
# 564
Здравейте мами Hug
Вчера сме имали истински рекорд на бебчета, но днес няма ни едно (или поне не е вписано). Чух за някой похвалил се във ФБ, ама тук не прочетох нищо Rolling Eyes

Днес и аз като vanesska бях на ЖК. Всичко е наред, тоновете са ОК, но това което ми направи впечетление беше кръвното ми - 90/55  Shocked Ниско ми се струва, не мислите ли? Даде си ми документите, ако реша да се разраждам  Simple Smile но каза че няма засега такива изгледи Sad Даже не ме и викна другата седм. а направо на 15-ти. Висок корем, достатъчно води, добри тонове.... нищо,което да подсказва скорощно излизане. Да ви питам нещо: Направление N7 и направление за хоспитализация едно и също ли е???  newsm78

Отностно шишетата - вече купих цял сет на Avent с 4 различни шишета + 6 биберони + помпата. Главно заради съвместимостта с помпата купих и другите шишета на Avent. Дано да нямам проблеми. За NUK чувах лоши отзиви от помпите им, и от тогава нещо си промених мнението за тях... не знам шишетата им как са?

Стар никога не е била толкова подозрителна  Wink Все си мисля че досега трябва 100 пъти да се е върнала от тонове. Готви ни изненада, да знаете  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 565
Аз да не обидя някой... ама дайте да дадем малко лично пространство на онези, които евентуално раждат... Ако подозираме, че тъкмо това се случва, най-добре ще им помогнем, ако мислим за тях и всеки по свой си начин праща положителна енергия... СМС-ите са си ОК, но нали се сещате, че има ситуации по време на раждане, в които въобще не ти е до телефон или до интереса към твоята личност в момента от страна на когото и да е. Не знам, поне с мен е така. И първия път най-близките ми знаеха, че съм в родилното, но никой не тръгна да ми звъни, преди да съобщим с милото, че и аз, и детето сме добре и вече съм го прегърнала. А... то и без това телефоните не стоят до "магарето"....

Ясно, че всички сме загрижени и се вълнуваме какво се случва, но най-удачно, според мен, е да изчакаме - новините (ако ги има) няма да закъснеят.  Peace
Виж целия пост
# 566
Момичета, нямам време да чета, само видях разни предположения за мен, които са горе-долу верни. 2 записа на тонове и двата не добри. Бебето е затихнало, вероятно вече не го изхранва плацентата. Отчетоха се и контракции на 5 мин, които още не са болезнени за мен, само са силно напрежение. 1,5 см разкритие, шийка на 50% изгладена. Иксаха да ме приемат веднага, оформиха документите, едвам измолих да се прибера да си взема нещата, да се изкъпя. Сега само се оправям и набързо изчезвма. Тъпото е, че може още седмица да си вися в болницата, макар, че според лекаря най-вероятно е все пак начало на някакъв родилен процес, но не се знае. Но не ми се рискува този път да отказвам, заради записите. Аз самата не усещам така вече бебето. Ще ви държа в течние, имам телефони. Ако някой се притесни за мен, може да ми звъни...  Mr. Green Нямам време и да видя дали имаме бебета днес... Стискайте палци и се молете за кака ви!  Hug
Виж целия пост
# 567
Стискам палци и се моля за теб, *starlet*! Дано всичко мине много по-леко от предния път и да сте добре - ти и бебе! Praynig
Виж целия пост
# 568
Стискаме  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 569
Star, силно стиснати палчета от мен  Hug  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Всичко ще бъде наред  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия