Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
Кога ще получа болничните си?
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
-
Кога ще получа болничните си?
-
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
-
Какво е усещането, когато бебето за първи път се постави на гърдата и започне да суче?
-
Можете ли да препоръчате голям бебешки магазин в София, който предлага качествени продукти и конкурентни цени?


но каза че няма засега такива изгледи
Даже не ме и викна другата седм. а направо на 15-ти. Висок корем, достатъчно води, добри тонове.... нищо,което да подсказва скорощно излизане. Да ви питам нещо: Направление N7 и направление за хоспитализация едно и също ли е???
Все си мисля че досега трябва 100 пъти да се е върнала от тонове. Готви ни изненада, да знаете