Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 015
  • 5 581
# 4 455
,...
За мен обаче е достатъчно. Хората са различни, някои са сложни, други елементарни
Да създадеш връзка с него и да имате деца ли?
Виж целия пост
# 4 456
Ако е човек, а не човече
Виж целия пост
# 4 457
Какво искаш да провериш? Simple Smile
Аааа, и други неща имали значение.
Виж целия пост
# 4 458

Аааа, и други неща имали значение.
Размера  Sunglasses




 Whistling

Виж целия пост
# 4 459
Забрави да споменеш и този на банковата сметка.
Виж целия пост
# 4 460
Ние получаваме това, което фокусира вниманието ни. Подобното привлича подобно
Виж целия пост
# 4 461
newsm10
Виж целия пост
# 4 462

Ако говорим за гонидбата на кариера, хората си гонят кариера в областите в които са специализирани - лекари, инженери или ТОП-модели

В България даже и студентите не гонят квалификация в професията си. В НБУ ги изпитват по интернет, да не се разкарват студенти и преподаватели да пътуват до Овча Купел. Или можеби имаш предвид, че за успешна кариера често се налага да влкючиш и секса, а ако си омъжена не всеки мъж би го изтърпял.
да споменах някъде секс и каква кариера при стидентите има
Виж целия пост
# 4 463
Ние получаваме това, което фокусира вниманието ни. Подобното привлича подобно
  Peace
Споделям ...... но има и друг 'вселенски закон' че  противополжностите се привличат  Wink

Тъй че .... всичко е относително Simple Smile




Виж целия пост
# 4 464
да споменах някъде секс и каква кариера при стидентите има

По време на социализма семейството не пречеше на кариерата. А сега при демокрацията, при тотална деградация на обществото, на образованието, на ценностите, сега за професионалната кариера трябва да си неомъжена и без деца.
Виж целия пост
# 4 465
Bimble, социализмът продължава да живее в няколко държави по света. Какво те спира да се преселиш в Северна Корея? Момичетата там са много симпатични и имат правилните ценности. Хващай самолета и лети към лелеяното щастие. Гарантирам ти, че ще го получиш там!  Simple Smile
Виж целия пост
# 4 466
Bimble, социализмът продължава да живее в няколко държави по света. Какво те спира да се преселиш в Северна Корея? Момичетата там са много симпатични и имат правилните ценности. Хващай самолета и лети към лелеяното щастие. Гарантирам ти, че ще го получиш там!  Simple Smile

Обидих ли те?
Виж целия пост
# 4 467
Не се измъквай от въпроса.  Mr. Green За Северна Корея пари не ти трябват - само за билет. Защо не действаш?
Виж целия пост
# 4 468
За Северна Корея  Защо не действаш?

Не се обиждай! Аз нямах предвид теб, като споменах за ценностите.
Виж целия пост
# 4 469
да споменах някъде секс и каква кариера при стидентите има

По време на социализма семейството не пречеше на кариерата. А сега при демокрацията, при тотална деградация на обществото, на образованието, на ценностите, сега за професионалната кариера трябва да си неомъжена и без деца.
Някой посто поставят кариерата пред семейството. И при социализма имаше, но ти не си ги познавал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия