БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 40 733
  • 748
# 90
Ахче, с точност може да провериш в синята зона, която се намира зад краставицата. Казвам го, защото нашия условен правоъгълник се оказа две успоредни улици една над друга с общо 14 парко места. Като им казахме, че е абсурдно да се паркира по този начин, казаха да си купим гараж.
Виж целия пост
# 91
разговаряхме с нея,момичето е много объркано,но каза че 90% е сигурна че е той  Cry обаче някои неща се разминават-дрехите,времето когато е станало...

БОЖЕ,ДАНО НЕ Е НАШИЯ ПРИЯТЕЛ  Praynig Praynig Praynig

Дано наистина не е той  Praynig  Praynig  Praynig стискам палци да не е   
не знам, но вече днес масово по медиите казват, че всъщност е той ... 
Виж целия пост
# 92
Здравейте и от нас!Честит празник на всички, които имат имен ден на 14.02, влюбени са или просто са ценители на виното.
Приемете и нас във вашата групичка!
А за изчезналото момче, дай Боже да се намери живо и здраво!Стискам палци!  Praynig
Виж целия пост
# 93
Честит празник и от нас, на кой каквото му иска душа това да празнува! Наздраве!

Шоколадово бонбонче добре си дошла Hug
Виж целия пост
# 94
http://news.burgas24.bg/328890.html
Виж целия пост
# 95
Сега звънях в администрацията на Синя зона. Обхвата, който ми казаха че ми се полага, е значително по-голям от този, който са обяснили на друг човек лично.  Thinking Устройва ме това, което чух, но ме притеснява, че ги няма черно на бяло тези неща. Та въпросът ми е контрольорите от Синя зона като видят паркирана кола със стикер, някъде излиза ли им инфо според рег.номер, кои улици точно са разрешени за паркиране ? Защото примерно аз мога да повярвам на какичката от телефона и да си спра колата, където е разрешено според нея, но според контрольорът да не е така и да ми сложат скоба ?
Виж целия пост
# 96
аХ`Не най-добре хвани някой от контрольорите и го питай на тях какви разпореждания са им дадени.
Виж целия пост
# 97
Форума ми се развалиииииии....
Виж целия пост
# 98
Форума ми се развалиииииии....


 И е грооозеееееен!!!
Виж целия пост
# 99
Форума ми се развалиииииии....


 И е грооозеееееен!!!

ужас
Виж целия пост
# 100
Форума ми се развалиииииии....
да и моя така
обаче сега влизам и кво да видя ...

шушон, снощи се сетих за теб  Hug синът ми измислил сега, че иска испански да учи  Mr. Green ти до къде я докара с изпитите
Виж целия пост
# 101
Ах, поискай писмено становище и по възможност да го постнат на сайта си. Така и така си задълбала  Wink

Ками, той сина ти се е сетил...  Joy Ама пък да остава в обратната смяна и да учи с подгответата  Wink
Изпитите са ми до никъде, обявиха че поради лошата метереологична обстановка можем да се явим на поправителната сесия. А пък тя е ехеееейййй далече.  Crazy  Куца им организацията. Wink
Виж целия пост
# 102
Ми то да ти кажа трябва да си има такава информация написана иначе всичко е много по български пак направено.
Виж целия пост
# 103
шушон, тъкмо ще имаш време да затвърдиш финансовия мениджмънт  Peace че и другите

Ах, трябва да го има черно на бяло разписано разбира се, но на мен не ми се е налагало и не съм търсила

Сега понеже бяхме замръзнали около 02.02, предлагам вече да се ударим на слънцето и да ни дойде ентусиазма за една среща - 10.03 ми се струва удачно - като Осмомартенски банкет Simple Smile Може и на песни и танци после да ви закарам Mr. Green
Виж целия пост
# 104
разговаряхме с нея,момичето е много объркано,но каза че 90% е сигурна че е той  Cry обаче някои неща се разминават-дрехите,времето когато е станало...

БОЖЕ,ДАНО НЕ Е НАШИЯ ПРИЯТЕЛ  Praynig Praynig Praynig

Дано наистина не е той  Praynig  Praynig  Praynig стискам палци да не е   
не знам, но вече днес масово по медиите казват, че всъщност е той ... 


по медиите се изписаха такива глупости,такива измислици... Аз съм потресена... Дани няма нищо общо с това което се описва в разни долни,безсрамни медии.Познавам го от 2 години,не е много време,но той всеки ден е бил вкъщи,знам по-добре от всеки друг,че Дани е човек който заслужава уважение,човека е изчезнал,а глупаците го изкараха наи-долния наркоман,което няма нищо общо с Даниел Гочев !!!
Друго няма какво да кажа,за нас той е жив и ще го намерим... Cry
Вярвам,че Дани не е момчето от моста и наистина се моля да е добре  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия