обаче някои неща се разминават-дрехите,времето когато е станало...

стискам палци да не е
Устройва ме това, което чух, но ме притеснява, че ги няма черно на бяло тези неща. Та въпросът ми е контрольорите от Синя зона като видят паркирана кола със стикер, някъде излиза ли им инфо според рег.номер, кои улици точно са разрешени за паркиране ? Защото примерно аз мога да повярвам на какичката от телефона и да си спра колата, където е разрешено според нея, но според контрольорът да не е така и да ми сложат скоба ?
синът ми измислил сега, че иска испански да учи 
Ама пък да остава в обратната смяна и да учи с подгответата 
Куца им организацията. 
че и другите
Може и на песни и танци после да ви закарам
обаче някои неща се разминават-дрехите,времето когато е станало...

стискам палци да не е 
Препоръчани теми