Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?
Беше застанала напречно, сиреч се е излегнала хоризонтално на корема ми. Не спря да се върти това бебе и това е
слагам малката на гърда при всяко хранене, нямаме проблеми със засукването, обаче нито тръгва повече като количество, нито пък мляко.... Много искам да кърмя детенцето си , помагайте 
Довечера съм на запис и преглед при моя доктор и ще видим какво каже той.


Освен това мойта госпойца ми вика, мамо, тва сега е луда работа, айде напролет 
Ето уточненията 
Нашата баба пак няма да може да тръгне в четвъртък 
