Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?
Мисля да пия чай за увеличаване на кърмата. Ще се борим 


ние стърчахме доста време прави.... Иначе д-р Георгиев е симпатяга, каза че ще си откарам до термин че и още...... така, че може да закрия темата
Ще ходя да ме види след две седмици, каза че няма смисъл по-рано...ама и аз такова чувство си имам от кое време, че ще си дочакам термина...
и 6 пакета мокри кърпи на памперс...