Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?

Първия път и идея си нямах за какво става въпрос.Питах сестра ми кое е най-гадното и много ли боли като раждала преди мен,а тя ми отговори,че най-гадното било като ти сложат торбата с пясък на корема
И аз,овцата,й се вързах 
За малко да успее да ми убие позитивността,ама не й се дадох
Радвам се,че всичко е минало нормално и не толкова болезнено за теб!
стари ама лачени
ДЕЙЗИ ми е наборче тя-викаш да се на плаша-раз-два и го изстрелвам-ох,дай Боже
Де да знам,аз си мисля че ми е забравил ораганизма,ама щом казвате,дано последвам статистиката.........Утре съм на тонове..тцтц,хората родиха забравиха,ние се влачим още...пууу
)))
Радва ме разказа ти. Имало баланс във Вселената значи
дойде ли ти сЪрце на място вкъщи? 