


Много розови романи си чела 
.Иначе с предишни връзки ми се е случвало и на първа среща, за мен секса е едно от важните условия, не отлагам много.Не мисля, че може да има пълноценна любов и влюбване преди секса, има някаква химия, флуиди но след секса или се напасват нещата или не.Не вярвам, че и някой в днешно време, особено мъж който е харесван и е свикнал жените да са му навити, че би търпял седмици и месеци една жена да го върти на пръста си и да го разхожда по заведенията без секс.Просто не ми звучи правдоподобно такова нещо.Що за странна е и тази жена де, дори да го има такъв на мен би ми било тъпо..
Според мен и много да я харесва, ако до 6-7-8 срещи все е недостъпна, ще се пренасочи.Или просто ще сметне че тя не го харесва и ще се поотдръпне.Не го казвам от личен опит, аз обичам секса и не съм чакала седмици наред ако харесвам един мъж сигурно от тийн годините си.За мен е и не само начин да се правиш на целомъдрена , а и има известна доза фригидност.Ако искам някого,и аз не бих искала да чакам много срещи. 
Много розови романи си чела 


Според мен и много да я харесва, ако до 6-7-8 срещи все е недостъпна, ще се пренасочи.
Препоръчани теми