На коя среща спахте със сегашния си или бивш партньор.

  • 24 185
  • 260
# 150
Нормално е хората да са различни. Писах за себе си просто, за да кажа, че неспането на първа среща не е въпрос винаги на лицемерен морал. Просто има хора, които не искат да го правят, не изпитват тази нужда.

Абе важното е човек да е в мир със себе си. Hug

Виж целия пост
# 151
Нормално е хората да са различни. Писах за себе си просто, за да кажа, че неспането на първа среща не е въпрос винаги на лицемерен морал. Просто има хора, които не искат да го правят, не изпитват тази нужда.

Абе важното е човек да е в мир със себе си. Hug


Правилно. Peace
Виж целия пост
# 152
На мен, например, мисълта за физическа близост с някой, с когото току-що съм се запознала, ми е неприятна не от морални съображения, необходимо ми е да изпитвам известно поне доверие в него, за да го допусна да ме държи в ръцете си гола и безпомощна. Просто не ми се приисква от първи път - това прави ли ме смотана? newsm78
Гола и безпомощна Simple Smile Много розови романи си чела Wink
Аз моя го познавах от 2 часа, признавам си без срам. Но такова физическо привличане не съм имала към никой  друг. И просто нещата се случиха. Гаджосването беше последствие.
Виж целия пост
# 153

Аз моя го познавах от 2 часа, признавам си без срам. Но такова физическо привличане не съм имала към никой  друг. И просто нещата се случиха. Гаджосването беше последствие.
Същата работа и тук. Embarassed Познаваме се от 2 часа,а вече гола и безпомощна лежа в ръцете му. Whistling  Laughing
Виж целия пост
# 154
На големи глупости се начетох в тази тема  Laughing
Извинявам се, но така е..бисер до бисера.. Laughing
По темата - с мъжа ми - не на първа среща, защото се познавахме известно време преди да излизаме като гаджета, т.е. в последствие се сближихме Simple Smile.Иначе с предишни връзки ми се е случвало и на първа среща, за мен секса е едно от важните условия, не отлагам много.Не мисля, че може да има пълноценна любов и влюбване преди секса, има някаква химия, флуиди но след секса или се напасват нещата или не.Не вярвам, че и някой в днешно време, особено мъж който е харесван и е свикнал жените да са му навити, че би търпял седмици и месеци една жена да го върти на пръста си и да го разхожда по заведенията без секс.Просто не ми звучи правдоподобно такова нещо.Що за странна е и тази жена де, дори да го има такъв на мен би ми било тъпо.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 155
Веси,зависи от мъжа.
Има мъже,които проявяват търпение когато смятат,че си струва.  Wink
Виж целия пост
# 156
да, но колко търпение..
хайде, моля ти се, в 21 век кой мъж, харесван и интересен особено, ще извежда всяка вечер девойка примерно в рамките на месец ?Тва не е реално, познавам доста мъже  Wink Според мен и много да я харесва, ако до 6-7-8 срещи все е недостъпна, ще се пренасочи.Или просто ще сметне че тя не го харесва и ще се поотдръпне.Не го казвам от личен опит, аз обичам секса и не съм чакала седмици наред ако харесвам един мъж сигурно от тийн годините си.За мен е и не само начин да се правиш на целомъдрена , а и има известна доза фригидност.Ако искам някого,и аз не бих искала да чакам много срещи.
Виж целия пост
# 157
Аз говоря от личен опит.
По натам не знам. Stop
Виж целия пост
# 158
И при нас минаха доста срещи- не помня колко точно, дори спахме в едно легло без да правим секс. В интерес на истината дотогава бях свикнала да се опитват да ме вкарат всячески в леглото възможно най- скоростно и неговото не бързане за никъде първо ме озадачи, после ме нахъса...
В края на крайщата май аз започнах първа, иначе можеха да минат още кой знае колко нощи на сухо...
После призна, че такава му била тактиката, не, че не го знаех, де, но всъщност по- нестандартното му поведение ме спечели тогава.
Виж целия пост
# 159
Не вярвам, че и някой в днешно време, особено мъж който е харесван и е свикнал жените да са му навити, че би търпял седмици и месеци една жена да го върти на пръста си и да го разхожда по заведенията без секс.Просто не ми звучи правдоподобно такова нещо.Що за странна е и тази жена де, дори да го има такъв на мен би ми било тъпо.. Rolling Eyes


Ако единствената причина да си лягаш с някого е да не би да го изпуснеш и той да легне с друга, не ти завиждам.

Аз пък не познавам мъж, който наистина да харесва жена и да не е готов да търпи всичко, за да я има. Mr. Green
Виж целия пост
# 160
На мен, например, мисълта за физическа близост с някой, с когото току-що съм се запознала, ми е неприятна не от морални съображения, необходимо ми е да изпитвам известно поне доверие в него, за да го допусна да ме държи в ръцете си гола и безпомощна. Просто не ми се приисква от първи път - това прави ли ме смотана? newsm78
Гола и безпомощна Simple Smile Много розови романи си чела Wink

Да, бе, романи. Аз съм чист практик. Все пак съм се женила 3 пъти.  Joy
Виж целия пост
# 161

Не вярвам, че и някой в днешно време, особено мъж който е харесван и е свикнал жените да са му навити, че би търпял седмици и месеци една жена да го върти на пръста си и да го разхожда по заведенията без секс.Просто не ми звучи правдоподобно такова нещо.Що за странна е и тази жена де, дори да го има такъв на мен би ми било тъпо.. Rolling Eyes


Ако единствената причина да си лягаш с някого е да не би да го изпуснеш и той да легне с друга, не ти завиждам.

Аз пък не познавам мъж, който наистина да харесва жена и да не е готов да търпи всичко, за да я има. Mr. Green

[/quote


Излизам по срещи само с мъже които харесвам, при мен това е основното.. Laughing
От там и причината, харесвам някого за това правя секс с него, доста простичко е Simple Smile
Ако не ми харесва изобщо не ми дреме дали ще го изпусна или не, едва ли и бих ходила по срещи с такъв.Слава богу винаги съм имала избор  Wink
Виж целия пост
# 162
Ами всички излизат по срещи с мъже, които харесват. Да не би да ги карат насила!
Просто ме учуди твърдението ти, че в днешно време един мъж не е готов дълго време да излиза с жена, която не иска веднага да спи с него. Не съм съгласна с това твърдение. Излизат и още как. И не само излизат, ами и звезди свалят, ако наистина я харесват.
Виж целия пост
# 163
Излизат и свалят звезди на всяка по срещите, съвсем нормално  Laughing Щом харесва една жена и я кани да излизат е ясно че ще сваля звезди и ще ухажва един мъж.Ухажвали са ме много и преди и след като съм правила секс  Laughing Та звездите продължават да се броят ако мъжа харесва жената...независимо какво се е случило, и ако целта му не е било просто да я из...ка

 Всъщност имах предвид, че ако това ухажване "преди"продължи прекалено дълго според мен не е нормално и за двете страни, абе всеки си знае...Всеки знае и коя е неговата истина все пак... Mr. Green
Виж целия пост
# 164
да, но колко търпение..
хайде, моля ти се, в 21 век кой мъж, харесван и интересен особено, ще извежда всяка вечер девойка примерно в рамките на месец ?Тва не е реално, познавам доста мъже  Wink Според мен и много да я харесва, ако до 6-7-8 срещи все е недостъпна, ще се пренасочи.
Веси, не така. Мъжът ми така постъпи наистина. Защо не ти се вярва...
Когато много искаш и желаеш да си с една жена, да я опознаеш, един месец нищо не е, готов си да търпиш колкото и каквото е необходимо. Ако но наистина го искаш, разбира се.
Той ми каза след това, че като ме е видял и.... #Crazy
Всъщност ми е казвал и че не си е и помислил, че може да спи с мен от първата вечер Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия