последния път, когато ползвах капки нямах готови и забърках една ампула гентамицин и една амп.физиолигичен разтвор. ползвах ги за синузита ми, че така беше блокирал 







Ние сме от "редовните"... Не щем на гърне, акаме си в гащите и това е
На мен ми се върти в главата, че Алтай е без пампи.
Мая също днес беше с Т над 38,5 и акото й е зеленикаво и рядко
банани не иска ли сладура, Майчето поне това успях да я излъжа да хапне 

Ние вече имаме 3, ама за тази цел що шоколади омухахме (или по-скоро аз_...




ще ви подарим, стига да спечелим още една
у нас мъжа ми яде шоколад, аз не обичам
ще ви подарим, стига да спечелим още една
у нас мъжа ми яде шоколад, аз не обичам 



Отивам да спасявам обзавеждането Препоръчани теми