Леко пада пухкавият сняг,подканва ОKTOМВРИйче да излезе със шейната пак!

  • 35 870
  • 751
# 210
Лурдес-Гаразон,са страхотни!
И аз съм много доволна от тях!! с гентамицин са, стават за очи и за уши  Peace последния път, когато ползвах капки нямах готови и забърках една ампула гентамицин и една амп.физиолигичен разтвор. ползвах ги за синузита ми, че така беше блокирал  Tired
и аз съм мераклия за домашна боза, ама да не е резлива  Sick
днес ги изкарах и двамата на слънце, хем бяха с температура. дано да съм им помогнала, а не обратното. тоя вирус, дето циркулира у нас, ме хвана и мене - директно с кашлица и храчки. много гадно  ooooh!
Наде,много гадно така, че не може да заспива без тебе. с баткото бях така, докато не родих Мая все аз го приспивах и после излизах. Сега бабите ги научиха да заспиват с четене на приказки когато ни няма, но пак Мая прави фасони и заспива много трудно без мене..
Виж целия пост
# 211
Пашик, Ноел, заровете томахавките и не се карайте  Praynig
  Ами не искам да ми коментира детето и да ми го дава за пример за това или за онова, още повече, че нито ме познава, нито е виждала детето ми, нито знае как стоят нещата. Не ми е приятно и точка. Аз нейното дете коментирам ли го?! Хубаво си е дала децата за пример, какво ще коментира чуждите?! Плюс това "все болно" детето ми не е и няма да позволя подобни коментари да останат отминати. А доброто възпитание изисква поне извинение след като ме е засегнала и не ми станало неприятно.
Отговарям на теб, защото нейния отговор не ми се коментира. В случая кой се излага нека всеки сам преценява.
Виж целия пост
# 212
Набързо, че работа много, а време малко Tired
Кои бяха мамите на бебчовци без памперси? Нещо ми се върти рорр в главата newsm78
Виж целия пост
# 213
Набързо, че работа много, а време малко Tired
Кои бяха мамите на бебчовци без памперси? Нещо ми се върти рорр в главата newsm78
Не беше ли Блур?

 Не съм - оправихте ли компютъра?

 Днес регистрирах поредния /10- ти код на Милка/. До сега нищо не печелехме и много се надявах да се падне кравичка, че РАя да се зарадва. Тя лежеше на кревата и гледаше ТВ, а аз правех "магия" на шоколада, че да е печеливш кода. ТА регистрирам го аз , сайта мисли няколко и секунди - и о, чудо - печелим. Почвам да викам от кеф на Рая да дойде при мен, за да прочете сама какво е станало. И докато я викам малката гад взе че натисна нещо по клавиатурата и ми затри страницата. Естествено стъпката назад не действа, нито пък повторно регистриране на кода. Добре, че се сетих да погледна за телефон за връзка - момичето на телефона беше много любезно и сега чакаме пратката до 45 работни дни. Рая сега скача от кеф и се "моли" да й пратят кравичката със сърчицата на муцунката.

 Уф, Георги от тая висока Т направи разстройство. Сигурно беше настинал, защото акото му е с тъмен цвят, но има и кървави нишки. Педи каза, че е от раздразнената лигавица и да го мина на "диета" - варен картоф, ориз, бисквити. Да де, ама моята гад не признава такива неща.

 Смехи - няма ли вече новини?


Виж целия пост
# 214
Иринополис, честита кравичка! И ние се стремим към кравичка, но засега нищо  Crossing Arms
Виж целия пост
# 215
Набързо, че работа много, а време малко Tired
Кои бяха мамите на бебчовци без памперси? Нещо ми се върти рорр в главата newsm78

Де да бяхме без памперси, буболече Simple Smile Ние сме от "редовните"... Не щем на гърне, акаме си в гащите и това е Simple Smile На мен ми се върти в главата, че Алтай е без пампи.
Виж целия пост
# 216
Иринополис, аз регистрирах само 2 кода и вторият беше кравешки - нямам претенции, ако дойде такава със сърца, ще ви я пратя. Момчил иска да е скачаща, нали всичките "подскачат" в рекламата  hahaha Мая също днес беше с Т над 38,5 и акото й е зеленикаво и рядко  Sick банани не иска ли сладура, Майчето поне това успях да я излъжа да хапне  Tired
И аз слухтя за Адаша  Hug
Виж целия пост
# 217
Аз регистрирах само един код и спечелих ,вчера мъжа ми отиде да я вземе ,но не стана трябвало да носим кода ,та тези дни ще отида  да я взема да видим ще й се радват ли !!!
Виж целия пост
# 218
Аз регистрирах само един код и спечелих ,вчера мъжа ми отиде да я вземе ,но не стана трябвало да носим кода ,та тези дни ще отида  да я взема да видим ще й се радват ли !!!

Пашик, от къде я взимате? Нали се пращат по пощата...  newsm78 Ние вече имаме 3, ама за тази цел що шоколади омухахме (или по-скоро аз_...  Whistling

Диданка, Лурдес, Нинче, да оздравявате вие еей!!!  Praynig Hug

За статистиката - Ники 2-3 пъти е бил с хрема и последваща кашлица от нея и веднъж е боледувал по-сериозно (ларингит), но тогава болен познат му се беше наврял в лицето и нямаше как да го избегнем. Имаше от този ларингит последващо леко възпаление на ухото и заради него пи антибиотик. Принципно е здрав, но хремата го държи по седмица някъде. Иначе баща му беше доста болен тази зима и от него не прихвана нищо.

Нинче, ще пращаме крава със сърца, немате грижи! Simple Smile

Диди, какво стана с прегледа? Дано всичко е наред!!!!!  Hug

Лека вечр, мили мои!   bouquet
Виж целия пост
# 219
Ако някой има кравички в повече може ли да ми продаде 1,че колкото кодове регистрирах,нищо не се падна и ми омръзна да се набивам вече ..... ще пробвам още 1-2 пъти,дано стане ...пуст зор,всеки ден ме ръчка Коко!
Виж целия пост
# 220
Ако някой има кравички в повече може ли да ми продаде 1,че колкото кодове регистрирах,нищо не се падна и ми омръзна да се набивам вече ..... ще пробвам още 1-2 пъти,дано стане ...пуст зор,всеки ден ме ръчка Коко!
Praynig Praynig Praynig Praynig
и аз, и аз искам  Weary
Виж целия пост
# 221
Ако някой има кравички в повече може ли да ми продаде 1,че колкото кодове регистрирах,нищо не се падна и ми омръзна да се набивам вече ..... ще пробвам още 1-2 пъти,дано стане ...пуст зор,всеки ден ме ръчка Коко!
Наде, на драго сърце  Hug ще ви подарим, стига да спечелим още една  Hug у нас мъжа ми яде шоколад, аз не обичам  Embarassed но предполагам, че няма да им нищо против, щом ще го оплюска. нашият код беше от детски милка, "милкинис"  Peace
Виж целия пост
# 222
Ако някой има кравички в повече може ли да ми продаде 1,че колкото кодове регистрирах,нищо не се падна и ми омръзна да се набивам вече ..... ще пробвам още 1-2 пъти,дано стане ...пуст зор,всеки ден ме ръчка Коко!
Наде, на драго сърце  Hug ще ви подарим, стига да спечелим още една  Hug у нас мъжа ми яде шоколад, аз не обичам  Embarassed но предполагам, че няма да им нищо против, щом ще го оплюска. нашият код беше от детски милка, "милкинис"  Peace


Мерси,Дидка!Точно такива регистрирах над 15,а отделно и от бисквитите,ноазета,3 кутии бонбони .... явно нямаме късмет .... ще ги издирвам ...че пуст Коко ...
Виж целия пост
# 223
Аник,от някакви куриери TPost имах оставена бележка и всъщност не знаех какво ще получавам .Явно са ангажирали тази фирма .иначе и аз се изненадах ,че на първия код спечелих.Аз ям много сладко и много шоколад ,но фаворит ми е Линт с цял лешник .
Виж целия пост
# 224
irinopolis, Nad1_Nad1, Не съм, didanka, Аник, Hug
Ще ги проуча тези капки с гентамицина, че както е алергичен към пеницилин може и това да ни е спасението. Whistling

irinopolis, и вие да се оправяте! Hug

Бобинка, успех да го отучиш да те скубе. Мойто също все още ме скубе, но си го первам през ръцете понякога, прави го нарочно. Crossing Arms Naughty

Исках и още да пиша, но моят обожава да мести столове, едни рафтчета имаме и тях само ги бута, оня ден обърна детската дървена масичка нагоре с краката! ooooh! Отивам да спасявам обзавеждането Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия