Кухните - 42 тема

  • 91 685
  • 723
# 360
Браво! Много ми харесва. За размерите си е перфектна. Аз също много исках бял гланц, но сега ще е ванилия с дървесен плот  Wink
Виж целия пост
# 361
Много е хубава Hug
Честито!
Виж целия пост
# 362
V_M, Честито и от мен, много е спретната!
Ох, така искам и аз вече да съм на финала като теб, ние дори и още и на етап къртене не сме стигнали  Mr. Green
Но, ...за сметка на това аз също капарирах уредите като noshtna_ptica.
След много чесане по главата и зачервени очи от четене и гледане се престраших, дано всички да си ги ползваме със здраве!
Виж целия пост
# 363
V_M Честито Simple Smile да си я ползваш с удоволствие!
Как реши въпроса с ъгълчето на горния ред?
Виж целия пост
# 364
Някой да има отзиви от този смесител на Бланко  http://www.evroset.bg/smesiteli/nava.htm? Искам да е от високите, а се притеснявам да не пръска много.
Виж целия пост
# 365
V_M, Честито и от мен, много е спретната!
Ох, така искам и аз вече да съм на финала като теб, ние дори и още и на етап къртене не сме стигнали  Mr. Green
Но, ...за сметка на това аз също капарирах уредите като noshtna_ptica.
След много чесане по главата и зачервени очи от четене и гледане се престраших, дано всички да си ги ползваме със здраве!
Cigarette, все едно аз съм го писала, и аз ще къртя!  Laughing
V_M, кухнята е прекрасна, честито!   bouquet За мен също ъгълчето е вълнуващо, сподели как си го измислила! Аз освен ъгълче си имам и колона - на най-неочакваното място, естествено, в добавка с прозорец  Mr. Green
Виж целия пост
# 366
Някой да има отзиви от този смесител на Бланко  http://www.evroset.bg/smesiteli/nava.htm? Искам да е от високите, а се притеснявам да не пръска много.

Смесителя е много елегантен и удобен само струята му е малко тънка са кухня.(аератора е малък).
Бланко си е Бланко - тихо работи, няма никакви проблеми - доста такива са ми минали през ръцете.
Виж целия пост
# 367
Да се похваля-вчера ми докараха уредите,много съм доволна Laughing

Само да ми станат шкафчета и се нанасямеее Grinning
траляля...
Виж целия пост
# 368
etty775 - Поздравления Simple Smile!
Искам и ааааааааааааааз Sad.....
Виж целия пост
# 369
Аз май ще се спра на Тека относно мивка, смесител и мелница. Чакам мнения и критики ако има такива:
http://www.promo-tehnika.com/content/images/thumbs/0001120_teka_ … orca_60_s_tg.jpeg - Мивка
http://www.stroi.bg/cimages/products/art0001329a.jpg - Смесител
http://electron.bg/teka-melnitza-otpadatzi-502-e255-p-19089.html - Мелница за отпадъци

Благодаря предварително!  Peace
Виж целия пост
# 370
аз съм фен на Тека Laughing,така,че от мен лошо няма да чуеш Wink
Харесват ми нещата,със здраве да си ползваш!
Виж целия пост
# 371
Мерси, скъпички са малко но очичките ми останаха по смесителя и матовите гранитни мивки са ми слабост.
Виж целия пост
# 372
Ще попитам тук, тъй като кухнята ни е нова и ползваме уредите от скоро. Фурната ни е Горение, но ми прави впечатление, че охлаждащия вентилатор доста бръмчи и трака. Става въпрос не за този, който е на задната стена вътре във фурната, а този който охлажда предния панел с управлението. Явно се намира някъде зад бутоните и дисплея.Той се включва дори и само когато се пусне осветлението, примерно при почистване на фурната. Дали е нещо, заради което да се обаждам да питам в сервиза на Горение? Иначе фурната си работи перфектно.
Виж целия пост
# 373
etty775, честито! Хайде вече чакаме снимки
val_s, и аз съм фен на Тека, чакам моите да дойдат всеки момент, но лични впечатления за сега нямам.
jijo2233, по-добре се обади и питай според мен, за да ти е спокойно на теб!
Виж целия пост
# 374
V_M, много добре се е получило.   bouquet
Със здраве да си я ползваш!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия