имате ли позната ,която гледа деца почасово става въпрос за жк. Толстой за 4годишно момиченце
на ЛС .Благодаря предварително
имате ли позната ,която гледа деца почасово става въпрос за жк. Толстой за 4годишно момиченце
на ЛС .Благодаря предварително
а какво става ако я запиша след първото класиране, мога ли след това да участвам пак в класиранията за друг район (по место работа) или след като я запиша си губя правото по нататък?
а какво става ако я запиша след първото класиране, мога ли след това да участвам пак в класиранията за друг район (по место работа) или след като я запиша си губя правото по нататък?
.
храната - когато взимахме кухня, не я харесвах, Габи ядеше много избирателно. Сега, май покрай другите, си хапва доста добре
.


много ще се радвам да си намеря приятелки тук
а какво става ако я запиша след първото класиране, мога ли след това да участвам пак в класиранията за друг район (по место работа) или след като я запиша си губя правото по нататък?
а пък май вече и самостоятелните ясли ги вързаха към ОДЗ и няма да дават допълнителни точки.Препоръчани теми