Последните февруарчета ги чакат нетърпеливите им майчета - 21- ва февруарска

  • 44 373
  • 734
# 315
Здравейте,

Стефания за сега е много кротко бебе, но е малка още, едва на 11 дни, спи яде спи яде, снощ спа цяла нощ и днес цял ден не плаче, само като заочне да огладнява се пробужда почва да прави странни звуци все едно пъшка, и се протяга , яде и така пак спи, незнам каката така сякаш не е спала, онази вечер даже не се събуди за едно хранене взех я но тя не се събуди.

Въпрос към ЛЛЛ:
Моето бебе се роди на 17ти .02 секцио, започнах да го кърмя на третият ден , тогава дават дечицата, много добре се справи хранихме се на поискване, като тя сама започна да иска на 3 часа, онази вечер даже не се събуди за едното нощно храненне. И снощи преди къпане започна да ме боли едната гърда и вдигнах температура и треска, правих компреси топли и цедих, днес съм по добре , дали от какво е , с първото ми дете пак тази гърда не пускаше колкото другата , дайте ми съвет и дали температурата беше от това .?
Виж целия пост
# 316
В събота и ние направихме 1месец и бяхме на първата си консултация. Вече сме 4,300кг. и 55см. Очаквах че сме наддали повече защото видимо много е пораснала, но и 1,100кг е добре. Нас коликите ни мъчат много но аз и не давам нищо освен чай от копър на Хип, защото от каката знам че нищо не помага - просто трябва време да отшумят. Ние се храним 7 пъти на ден но личната каза да минем на 6 пъти,  незнам как ще стане, защото като сме гладни ревем като за световно и будим чак кака която спи в другата стая и ме е жал за нея че трябва да става рано за детска. Надявам се това с храненето да отпадне от самосебе си .
Виж целия пост
# 317
veiana , аз живея в къща-близнак и нямам този проблем. Мен ако ме питаш би било много нагло да ти се карат, че бебето плачело. Да вземеш да му се скараш на това бебе, че да не плаче или да му запушиш устата... Аз обаче има проблем с шумен съсед. Те са свестни хората, но не спират да ремонтират. Аз не мога да си обясня какво толкова ремонтират, като всичко вътре е чисто ново.
rooney4 , честито ти бебче!   bouquet
Пепито, аз пък никога не съм имала такъв проблем, като твоя. Синът ми, като беше малък, понеже бях станала вампир от недоспиване, та копнеех да го връча на някой и да поспа. Понеже нямаше въобще кой да ми помага - не мога никъде да мръдна, не мога нищо да свърша, той не искаше да спи, та по цели дни се люлеехме и също мечтаех да го връча на някой за няколко часа. Сега има нещо подобно на това, което описваш. Страх ме е, че ако го оставя на баща му или някой друг, за да излезна примерно, че няма да могат да се справят без мен. Не смея даже час за зъболекар да си запиша.
Моят дрисльо цял ден не иска да спи, ужасно е нервен, явно коликите го мъчат. Проблемът със сукането сякаш се задълбочава. Суква малко и след това пищи. Успокоявам го и пак на цицата... И пак същия номер...  ooooh! След, като сме се борили над половин час, за да хапне нещо, то след още час и половина вече е наново гладен и се повтаря същото... Накрая ще стане така, че ще ми спре кърмата. Или трябва да почна да се цедя и да го науча да 

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Виж целия пост
# 318
ЩЪРКЕЛ, ЩЪРКЕЛ - Честито на Хриси (EMA_ES) Днес в 14:20 се родил Емануел - 3140 гр, 49см... Да й е жив и здрав и много да слушка и да ги радва...
Виж целия пост
# 319
 newsm81 Честито на мама ЕМА_ES   newsm44 smile3525 ДОБРЕ ДОШЪЛ НА МАЛКИЯ ЕМАНУЕЛ newsm59 newsm07

Ще се разболявам май  Rolling Eyes цял ден съм температура. Мъжа ми от вчера е на АБ. Едвам си държа главата изправена ooooh! Дано малчо не плаче много довечера Praynig
Виж целия пост
# 320
ХРИСИИИ, ЧЕСТИТО!   bouquet
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ И МНОГО МНОГО ДА ТЕ РАДВА!

Най-накрая дойде и твоя ден, маме!  Hug

Да ви се похваля, днес се теглихме. За 12 дена е качил 600 грама. Вече сме 4,500 и за месец сме качили общо 1,300 кг. И това въпреки факта, че последната седмица намали дозата наполовина и вече изяжда само 40-60 грама (мисля заради коликите). За статистиката: главно сме на кърма, само едно от храненията е АМ.

От 2-3 дена вече се усмихва като му говорим. А днес май направи опит да гука... Не мога да повярвам! На 33 дни сме. А се заглежда отдавна. Може би откак е роден. Тествала съм го - местя ръка от ляво на дясно бавничко и той завалията мести поглед заедно с мен!

Пепи, денят на раждане не се брои.  Peace
Виж целия пост
# 321
Честито и тук на Хриси!   bouquet Много радост да й носи малкият синеок блондин!
Вале, браво на твоя юнак! Стабилно си наддава значи. Поздравления и за търпението да се цедиш и да даваш от шише! Не знам дали бих се справила с тази задача, честно...
Аз също се разболявам. Имам гърлобол, а малкият днес ме съсипа...
Виж целия пост
# 322
Честито момченце на Хриси!!!
Валентина007 ,може и така да е,явно аз греша...
Мисля да ви пожелая Лека вечер и след малко се ориентираме към леглата.Изкъпахме Самуил и тати го храни сега...
Виж целия пост
# 323
Пепито това е предимството на АМ че всеки може да те отмени в храненето Laughing С това кърмене все още не съм се отделяла от малката за повече от 2 часа въпреки че когато излизам оставям на мъжа ми АМ за всеки случай, но въпреки всичко винаги се прибирам навреме за храненето.
Виж целия пост
# 324
Ехааа, супер. Честито на Хриси  newsm44 Да е жив и здрав малкия юнак за радост на мама и гордост на тате.  baloni smile3525

Знаех си аз, че става днес нещо  Wink Пу искам утре да съм аз Mr. Green
Между другото и RS днес само сутринта се включи за малко... дали и тя не е излюпила през деня и сега да крие от нас  Grinning

*starlet* толкова са нагли всички в блока, че няма да се учудя на нищо. С една от комшийките вече се бихме, подали сме над 4 жалби от нея и сега само се дебнем кой, какво ще направи за да извикам пак полицията да я закопчаят тази ненормалница. Как успяхме точно този ап. да си купим, не знам  ooooh!
Виж целия пост
# 325
musiiv , ама ти пак си излизала... Аз не смея да мръдна, че не се знае кога ще гракне гарджето гладно. По принцип не живеем близко до центъра и в квартала и да излезна нямам какво да правя. А и навсякъде ме кара мъжът ми, та нямам на кой да го оставя. Сега се чудя... В петък имам записан час на ЖК за контролен преглед. Не миго побира акъла как ще стане. Най-много да се накърмим там. На Детската консултация вече се кърмихме...
veiana , не се безпокой, идиоти навсякъде. Ако не беше тази съседка - щеше да е друга. Избягвай според мен конфликтите. Нищо хубаво няма да си докараш.
Абе от доста време ми се губи а_tita... Сигурно е родила, ама защо не се отчита?  newsm78
Виж целия пост
# 326
Веяна, ето ме мила, не съм родила още.... На тия пенсии от блока, ако дойдат да ти направят забележка, просто им теглиш една и това е! В крайна сметка винаги можеш да се оправдаеш със следродилната депресия  Mr. Green
Честито на Ема Ес, дано да ни повлече крак и ние да раждаме вече  Grinning

Пепито искам да ти кажа, че ти си моя идол! Съвсем сериозно! Аз се притеснявам как ще се справям с мъж, бебе и куче, но като те чета ти как се справяш, просто се успокоявам!

Спокойна нощ на всички и дай Боже утре вече да се появяват бебоците Praynig
Виж целия пост
# 327
Абе от доста време ми се губи а_tita... Сигурно е родила, ама защо не се отчита?  newsm78
[/quote]

Starlet,  да родих, но за съжаление мъртвото си бебе.....една седмица преди термин.  Починало е в мен по незнайни причини. Не исках да развалям доброто настроение в темата и затова не се обаждам.Съдбата ни го отне по най-болезнения начин, толкова ли много искахме от нея........
Виж целия пост
# 328
а_tita, съжалявам за загубата ви...думите са излишни, много ми е мъчно...какво си преживяла, милата  Hug
Виж целия пост
# 329
a_tita каквото и да кажа ...излишно е...съжалявам....двете ти слънчица са до теб,бъди и ти до тях така ще преодолеете трудния момент...прегръщам те..,аз също чакам третото си дете,а малкия ми син е само с един ден по-малък от твоя, наистина ми е много мъчно за това, което ти се е случило и първото нещо за което помислих след като прочетох поста ти са топлите прегръдки на двете ти съкровища!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия