страховитите лайна по тротоарите

  • 42 359
  • 778
# 450
По близките нам улици нема. Откак е създадена темата все се оглеждам и не вярвам на ушите си - нема и нема.
Къде живееш? Ела в нашият нов, уж цивилизован квартал, пълен със самотни младежи отглеждащи кучета, повече са от децата Crossing Arms

Център. По-рано беше ужасно; но сега наистина е чисто. Всъщност не виждам кучета.
Виж целия пост
# 451
Напоследък някой фин кучепритежател си оставя добичето са снесе точно пред входа на детската ни градина. По два пъти на ден. Точно за половин час поне десет лапета успяват да стъпят в тортата и да размажат качествено от единия край на тротоара та чак до другия, плюс до двора на  градината.
Едва ли ще е безпризорно куче, те са по свенливи. Силно подозирам бабките от близкия блок, мъкнещи мърляви и проскубани нещастни булонки, никога не разхождани на повече от 100 метра (щото бабките ги мързи).  Crossing Arms
Виж целия пост
# 452
Разлепила съм това из квартала:
"УВАЖАЕМИ СОБСТВЕНИЦИ НА КУЧЕТА,
МОЛЯ, ПОЧИСТВАЙТЕ СЛЕД ЛЮБИМЦИТЕ СИ!!!" + картинка как куче си събира изпражненията само, не знам как да го прикача, не че има много ефект.
Мисля да направя и друго:

" ТОВА Е ДЕТСКИ ПЯСЪЧНИК, А НЕ КУЧЕШКА ТОАЛЕТНА!"

Виж целия пост
# 453
Днес приготвих други бележки  Mr. Green, само картинка нямат.

Не е от булонка според миУото, изводът е направен по количеството. ooooh!
Виж целия пост
# 454
 Не знам за тревните площи, защото около нас са безстопанствени парцели и моето куче си ака спокойно, но вече два пъти ми се налага аз да почиствам след кучето на съседите, което се изтропва на стълбищната площадка и резултатът стои там ден-два. Много ме доядява!
Виж целия пост
# 455
С лайната по "крайните" квартали ясно-свикнахме, но вчера ми се наложи да мина през центъра на столицата - ул. Гурко едвам се разминавах с хората, почти 95% бяха сериозно размазани по тротоарите, беше и мокро, аз с моите високи обувки изтръпвах при мисълта, че ще падна и ще се понеса по лайняната пързалка. Тия в центъра, които отглеждат кучета са за освидетелстване, то там няма една зелена площ, те кучета гледат-тъпаци! Sick ooooh!
Къде е общината, къде е гражданското общество или ни е по-възвишено да се търкаляме в изпражнения!?
Виж целия пост
# 456
С лайната по "крайните" квартали ясно-свикнахме, но вчера ми се наложи да мина през центъра на столицата - ул. Гурко едвам се разминавах с хората, почти 95% бяха сериозно размазани по тротоарите, беше и мокро, аз с моите високи обувки изтръпвах при мисълта, че ще падна и ще се понеса по лайняната пързалка. Тия в центъра, които отглеждат кучета са за освидетелстване, то там няма една зелена площ, те кучета гледат-тъпаци! Sick ooooh!
Къде е общината, къде е гражданското общество или ни е по-възвишено да се търкаляме в изпражнения!?

Мда, само дето Паркът на свободата е на 5-10 мин. пеша от ул. Гурко. 
Виж целия пост
# 457
С лайната по "крайните" квартали ясно-свикнахме, но вчера ми се наложи да мина през центъра на столицата - ул. Гурко едвам се разминавах с хората, почти 95% бяха сериозно размазани по тротоарите, беше и мокро, аз с моите високи обувки изтръпвах при мисълта, че ще падна и ще се понеса по лайняната пързалка. Тия в центъра, които отглеждат кучета са за освидетелстване, то там няма една зелена площ, те кучета гледат-тъпаци! Sick ooooh!
Къде е общината, къде е гражданското общество или ни е по-възвишено да се търкаляме в изпражнения!?

Мда, само дето Паркът на свободата е на 5-10 мин. пеша от ул. Гурко.  

Ако кучетата успеят да устискат, но явно не е успяват, защото тротоарите бяха тотално минирани, по размера и количеството на оставените "дарове" преценявам, че са големи породи или твърде дълго им се налага да се въздържат, та при всички положения няма как да стигнат до парка без да оцъкат по пътя ooooh!
Време е вече да се въведе изискването памперс за куче и това ще реши въпроса Naughty Naughty
Виж целия пост
# 458
...  изтръпвах при мисълта, че ще падна и ще се понеса по лайняната пързалка...

Не че е смешно, но  Joy Joy Joy

А иначе по темата- това с разлепените надписи и картинки наистина ли няма никакъв ефект  newsm78   ooooh!
Виж целия пост
# 459
А иначе по темата- това с разлепените надписи и картинки наистина ли няма никакъв ефект  newsm78  [/b]  ooooh!

Цапа още повече. Може даже някое аки да завие. Забравих и ефекта на кабарите, забити по дърветата. Прекалено ефектно ми изглежда. 
Виж целия пост
# 460
...  изтръпвах при мисълта, че ще падна и ще се понеса по лайняната пързалка...

Не че е смешно, но  Joy Joy Joy

А иначе по темата- това с разлепените надписи и картинки наистина ли няма никакъв ефект  newsm78   ooooh!


На три места в Лозенец съм виждала такива картинки /пред жилищни сгради/, огледах, защото ми стана интересно, и на трите нямаше никакви "подаръци". Но не мога да твърдя, че със сигурност е резултат на постерчетата.



Коментирах това твое изречение, защото не е вярно:

Тия в центъра, които отглеждат кучета са за освидетелстване, то там няма една зелена площ, те кучета гледат-тъпаци!
Виж целия пост
# 461
Няма никакъв ефект, въобще не им пука на кучкарите, щом и детският пясъчник са превърнали в тоалетна за любимците си Whistling
Виж целия пост
# 462
Не успях да прочета цяЛата тема и може някой вече да е предложил моето решение, но си мисля, че ако се осигурят заградени градинки във всеки квартал, където кучкарите да разхождат добичетата си проблема ще се реши. В загражденията нека има торбички, нека има кош в който да се хвърлят акотата...пък те ако искат  Mr. Green Или ще си чистят след песовете или ще им мият аканите лапи после.

- само да вметна при нас има кучкарник! обаче докато стигнат до него всичко са си свършили по пътя. А един господин, чието куче беше без каишка и се стрелкаше между децата на детското игрище, каза че мрежата била скъсана и кучето излизало само, и затуй си тичкало на свобода!!! забравих да кажа, че кучето беше от породата на булдозите  #2gunfire
по-надолу в другия край на квартала, цялаааааа градинка е заоградена за кучетатааааааа!!!! за децата е сложена една люлка отвън  smile3516
Виж целия пост
# 463
Мисля, че получих пристъп на мигрена  ooooh!
Виж целия пост
# 464
Мисля, че получих пристъп на мигрена  ooooh!

И аз така.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия