Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 424
  • 748
# 270
Аз да ви се оплача гадовете от Ebay, какъв мейл ми изпратиха. Рекламен с този линк.
Просто искам всичкооо...  Heart Eyes

Ох, тъкмо взе да ме блъска кръвното, че и аз съм лакомия и искам всичко Embarassed и зърнах синия сервиз. Имам стар вариант на NEW LOMONOSOV RUSSIAN TULIP WINDING TWIG TEA SET FOR TWO, само че за шестима.



Отивам да си направя едно кафе и да си го изпия с удоволствие от синята чашка! Heart Eyes Ако пък можеше и да е в тюркоаза на Doris, а още по-добре ей тук. Crazy  Grinning
Виж целия пост
# 271
Ние пък ходихме уикенда на една разпродажбааа... имаше две еднакви големки вази на сини цветенца и много си мислих за Pina Simple Smile

Аз довършвам детската стая  - всички цветове са различни от плануваното  Mr. Green и изводът както винаги е: едно го мислиш, то си става както си иска  Mr. Green
Виж целия пост
# 272
и изводът както винаги е: едно го мислиш, то си става както си иска  Mr. Green
bowuu bowuu bowuu За нас важи на 100%
Ама поне стана добре.

Сега с това синьо ме уцелихте, търся си какво друго би отивало на моето сивосиньо, някакво такова е:


Освен тюркоаз, който имам наличен; освен черно, което също имам?  newsm78
Виж целия пост
# 273
Жълто. Simple Smile
Виж целия пост
# 274

О да, да!
Виж целия пост
# 275
Tanzen, сега стой и гледай как това синьо ще ви промени цялата концепция  Mr. Green

Не знам дали има нещо общо с твоя цвят, но сега случайно ми попадна тази
картинка
и понеже няма нищо случайно на този свят  Sunglasses ти я показвам   Flutter
Виж целия пост
# 276
Като продължение на постовете на Шанта и Лабрекс :
мен ме е обзела вълна да събирам руски порцелан и кристал. Е, не е с колекционерска стойност предполагам,но ми попаднаха два сервиза за кафе костен порцелан на ЛФЗ / Ломоносовски, преди императорский фарфоровый завод/ за по ...10 лева. От обяви,разпродажби.
Мисълта ми е- намират се страшни находки из оказиони,заложни къщи,обяви. Много хора продават неща,считайки ги за непотребни и не знаят стойността им.
Виж целия пост
# 277
newsm10

Аз съм купила вече сивата боя, остава лампиона, ще го помъча още малко собственоръчно да го боядисам в жълто, ако не ще купувам ясно Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Като продължение на постовете на Шанта и Лабрекс :
мен ме е обзела вълна да събирам руски порцелан и кристал. Е, не е с колекционерска стойност предполагам,но ми попаднаха два сервиза за кафе костен порцелан на ЛФЗ / Ломоносовски, преди императорский фарфоровый завод/ за по ...10 лева. От обяви,разпродажби.
Мисълта ми е- намират се страшни находки из оказиони,заложни къщи,обяви. Много хора продават неща,считайки ги за непотребни и не знаят стойността им.

Снимчици дай, снимчиициии  Flutter

И интернет магазин имат господата от ЛФЗ
Виж целия пост
# 279
Нямам, но ще направя. Обещавам !!
Виж целия пост
# 280
Шанта, много ми е драго, че си ме мислила!  Laughing

Не ме увличайте с този порцелан, моля ви!
Виж целия пост
# 281
http://www.ipm.ru/shop/cat/13/item/256
Единият ми сервиз е ето такива чашки.
Виж целия пост
# 282
Не ме увличайте с този порцелан, моля ви!

 Blush Моля те, ти вече си си увлечена  Mr. Green  Whistling
Виж целия пост
# 283
Но се мъча да го забравя!  Mr. Green

Симпатични идеи за детски стаи - декорация и организация

http://casatreschic.blogspot.com/2012/03/decorando-e-organizando.html
Виж целия пост
# 284
Но се мъча да го забравя!  Mr. Green

Симпатични идеи за детски стаи - декорация и организация
http://casatreschic.blogspot.com/2012/03/decorando-e-organizando.html

Че то забравя ли се? Като видях чашката от сервиза на Другарката певица Рени се сетих как навремето не ми даде половинката да си купя точно тоя модел, била съм дала луди пари за чаши всякакви, че не се знае дали няма да ги изпотрошим, докато се върнем в България. А пътувахме с колата. Че и колко сервизчета, чаени и за кафе, разподарих......Не бяха скъпи, а бяха толкова много и толкова красиви, че не знаех какво да избера, всичко ми харесваше. Ама имах трезвомислещ до мен, иначе сега щях да си имам още сервизчета. Отвреме навреме напомням обаче....гадна съм! Grinning
Харесах си масите от линка, и други нещица също........  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия