Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 424
  • 748
# 285
като видях сивото на Танзан ми скимна , че и с лилаво - цикламено ще стои добре.

на прима виста никак не е зле.


Ох не ми късайте серДцето с тия порцелани.... От ЛФЗ имам сервизи , с останали единични бройки и вече, но късно, много късно, си ги пазя като очите.
Виж целия пост
# 286
И на втори поглед никак не е зле с розово. Принципно обичам комбинацията много.

Пина, страхотни идейки! Само тези животинки в "клетки" ми се сториха доста тъжни
Виж целия пост
# 287
сиво си върви с всякакъв цвят
имам в къщи комбинация в сиво и оранжево (кухнята), в сиво и лила (спалнята), в сиво и прасковено пак кухнята, сега правя в сиво и зелено хола, все различни нюански на сиво, на мебели, на чаршафи, на алуминииево...
за мен сивото е по готино от черното защото е по меко, и защото по не му личи прах и нацапано....
Виж целия пост
# 288
Аз бих го харесала и в комбинация със зелено. И модерното мандариново  Grinning
Виж целия пост
# 289
Ако не се лъжа Нивиана беше казала, че сивото не е цвят, а фон. Така че наистина със всеки цвят може да се комбинира, а ако не е толкова наситено може да понесе и няколко цвята.
Виж целия пост
# 290
Момичета, според вас дървени щори ще се харесат ли с бяла ПВЦ дограма /хоризонтално и вертикално отваряне/ ? Щорите трябва да са с размерите на стъклото....
           
  Снощи се сетих,че в Черешката на тортата 1,много ми хареса кухнята на Николета,а и точно как стоят щорите без перде.Вече с 2 ръце съм за алуминиеви кафяви,ако ще да си троша главата  Banghead,то аз ще я троша то се знае.Кухнята е страхотна за мен,пространство,разположение,интериора ..влюбена съм.А и като видях и нашите врати  Shocked много гот ми стана.И в тоя ред на мисли,че се отплеснах  doh rotfImbo  ,да отговоря на въпроса ти за кореспонденцията м/у бяла дограма и кафяви щори.Ето http://play.novatv.bg/play/252998/?autostart=true 
Виж целия пост
# 291
Ако може и аз да се запиша в красивата ви, цветна темичка...  Hug



Сега с това синьо ме уцелихте, търся си какво друго би отивало на моето сивосиньо, някакво такова е:


Освен тюркоаз, който имам наличен; освен черно, което също имам?  newsm78

Маслиново зеленото също много си отива със сивосиньото.:

http://cn1.kaboodle.com/img/c/0/0/14f/4/AAAADF7QUYYAAAAAAU9ABw/p … g?v=1303759049000

http://3.bp.blogspot.com/_HJW1mwBVzOU/TIsu1OJ17fI/AAAAAAAAELQ/_ssyoGki4BI/s1600
/Van%2BGogh,%2BStary%2BNight.jpg

http://www.porterhousedesigns.com/colorsizzle/wp-content/uploads … 07/house-of-t.jpg

http://cdn.decorpad.com/photos/2011/01/10/bdcc7c6653f4.jpg


Нашите щори са светло дърво върху алуминиева бяла дограма. На мен ми харесва как стоят, особено, ако се комбинират с някоя светла мебел в стаята.

Виж целия пост
# 292
Ах, знаех си, че ще разберете душевните ми терзания и сега със жълтото и зеленото официално ще ми опаковат багажа и ще ме изгонят от нас  Laughing
Сега сериозно - харесват ми всички показани комбинации ( май е вярно това, че е по-скоро фон, отколкото цвят), аз явно повече клоня към студените цветове - синьо, зелено, студено жълто.

Сега, друг е въпросът, че на сина стаята е само с една оранжева стена и сякаш гледам директно в слънцето, гледайки нея  Mr. Green

Не се включвам по темата с порцелана и сервизите, понеже никога не съм имала влечение към тях, но сега ме открехвате за един съвсем нов свят... Thinking
Виж целия пост
# 293
Татитт, наистина нямаше нужда да споделяш какво са ти изпратили от ибей Laughing.
Влюбих се в някои от сервизите Heart Eyes. Пък и преди съм споделяла, струва ми се, че чай обожавам... съвсем на място би ми дошъл всеки от тях.
Барбабо, успех с дворчето и новия му лик Hug!
Росна Китка, трудно ми е да повярвам, че би искала това, което ние правим в момента. Чудя се как най-добре да го опиша, но няма грам общо с хубостите, които тук си пишем и показваме...
Скрит текст:
Най-еднакво и добре изглеждащите стени са тези в банята - на тухла, с изкъртена мазилка, без водопровод (от останалите стени е тухла-мазилка-тухла). Близо 80-90 чувала строителен отпадък. Средно по 100км на ден в града, при което преди два дни детенцето ни започна да повръща от преумора и сега се опитваме да го даваме значително по-кротко; включително за първи път, откакто се е родил ще го оставим на свекърва ми за два-три часа, защото ни се налага да излезем заедно по задачи. Събуждаме се уморени, почти толкова колкото уморени си лягаме. Не стига това, ами имаме доста голям проблем с входната врата - имам чувство, че не е останала една адекватна фирма, която да предлага врати! Разбити сме, психически и физически, добре е че поне финансово издържаме, иначе за никъде не сме Laughing.
Положителното е, че въпреки къртаческата история се запазиха гипсовите орнаменти, където ги има Heart Eyes. А също и това, че все пак... се справяме и вървим напред. Живи и здрави да сме, ще стане. Няма къде да ходи.
Шанти, нямам търпение да споделиш детската стая Grinning. Сигурна съм, че е страхотна!

А това с цветовете ми е толкова познато... Laughing
Виж целия пост
# 294
Снощи се сетих,че в Черешката на тортата 1,много ми хареса кухнята на Николета,а и точно как стоят щорите без перде.
И аз бях полудяла по нейната кухня и изобщо целия интериор. Наскоро попаднах и на интериорния проект на апартамента в някакъв сайт.
В момента, където живеем сме с алуминиеви щори без пердета. В началото ми изглеждаха доста голи прозорците, но много бързо свикнах. Не е чак толкова лошо. И все пак в Моят дом ще слагам пердета. А поддръжката на щорите е невероятен кошмар. Но причините вероятно ги знаеш. Но това не пречи да се увериш и от собствен опит  Crazy

Да ви споделя малко БГ домове - има тук там нещо интересно. Аз съм запленена от дома на Искра и по-точно сините стени.
Виж целия пост
# 295
Татитт, наистина нямаше нужда да споделяш какво са ти изпратили от ибей Laughing.
А! Ми сама ли да се гърча! Я и компания да си имам  Crossing Arms hahaha

Чакам и аз с нетърпение да покажете постигнатото момичета!
Визибъл освен с Hug, не знам как да те облекча  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 296
Визибъл, ние миналото лято минахме точно през това!  Simple Smile Ужас е!  Confused При нас беше двойно, защото правихме същото на два апартамента. И това дойде чак след продажби и покупки, преместване с цялата покъщнина два пъти... Ще издържите, няма страшно. После знайш какво е хубаво...  Heart Eyes  Е, след като преглътнете, че почти нищо не е станало така, както сте го искали, особено качеството... ама всичко се преглъща.

Апартамента на Николета не ми хареса. Алуминиеви щори не ми харесват. Поне да са дървени, бамбукови, като ще са на такива летвички. Просто материала не е за дом, не че модела.
Виж целия пост
# 297
Момичета, благодаря за мненията ви по повод щорите. На мен ми допадна как "се връзваха" в кухнята на Николета, съчетано с околните цветове. Харесаха ми и кухненските шкафове и работен плот. Не ми допада тенденцията да посрещаме гостите си, като ги настаняваме на сантиметри от фурната и мивката, но това е реалността за много от съвременните жилища.
              В унисон с темата "Интериорен стил по аматьорски, за спалните ще заложа на  белички алуминиеви щори, които да затварям плътно вечер, за уединение и спокойствие на съседите отсреща. Laughing Laughing Embarassed Laughing А за хубаво настроение дори и в мрачни дни ще се доверя на ефирни пердета в слънчевата гама. Щоричките тогава няма да ми се натрапват.
Виж целия пост
# 298
Visible, имаш и моята подкрепа!



Благодаря, за доверието  Mr. Green, ще покажа (ако не ме е срам много), аз вече може да се каже, че съм я показала в преправените мебели...

A междувременно ви представям лампата в кухнята  Embarassed


Виж целия пост
# 299
Шанта, това е най-прекрасната лампа за кухня, която съм виждала някога!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия