Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 424
  • 748
# 240
Да, и ги обожавам! Направо мра за тях. Но си имам само два и сега ровя по родата за още  Crazy
Виж целия пост
# 241
Tatitt на мен много ми харесва този сайт, защото мисля,че всики стар бг апартамент може да бъде преправен лесно и не много скъпо и да прилича доста на показаните. Аз съм направо влюбена в бяла кухня с дървен плот и особено ми харесват первазите от вътрешната страна са прозорците, може да си сложиш цвете, книги. Като потвърждение на думите ми- да са ви познати тези столове
http://www.delikatissen.com/wp-content/2011/04/11.jpg

Да, познати са ми  Simple Smile Аз имам 4 от тях, наследство от баба и дядо...
Виж целия пост
# 242
Tatitt на мен много ми харесва този сайт, защото мисля,че всики стар бг апартамент може да бъде преправен лесно и не много скъпо и да прилича доста на показаните. Аз съм направо влюбена в бяла кухня с дървен плот и особено ми харесват первазите от вътрешната страна са прозорците, може да си сложиш цвете, книги. Като потвърждение на думите ми- да са ви познати тези столове
http://www.delikatissen.com/wp-content/2011/04/11.jpg

Да, познати са ми  Simple Smile Аз имам 4 от тях, наследство от баба и дядо...

 Flutter Flutter  Mr. Green
Виж целия пост
# 243
П.П. Ако някой проявява интерес - може да ми пише на ЛС. Не ги използвам и бих ги продала.
Виж целия пост
# 244
Айде сподел, една серия текстилни щори във всякакви видове и цветове, шити от едно много талантливо момиче, което обичам  Mr. Green

Tatitt, сподел и фирмата на талантливото момиче (ако има такава) или сайт, или нещо , насочващо към него. Grinning  Аз пък попаднах на такива щори и от сутринта обикалям един прозорец, който е само с тънко перде, а лятото пече яко от там и все не мога да избера какво да му сложа, при това не се и отваря, така е сложен, ПВЦ дограма е. Та си го гледам и си го представям с такива сгъваеми щори. ooooh!
А бялата кухня ми е мечта, но не в апартамент, а в къща.  Peace
Виж целия пост
# 245
И аз щях да питам за подробности за талантливото момиче!

Че отдавна съм се спряла на римски щори за дневната, но чаках да се оправи времето, да мога да обикалям и пре-проверя офертите на фирмите от миналата година.
Виж целия пост
# 246
Ами, за фирма - не знам.

Ето блога й http://slavinimaistoriiki.blogspot.com/ и e-mail: slaveto_m@abv.bg

Vayana, ще пиша по-късно  Peace
Виж целия пост
# 247
Момичета, според вас дървени щори ще се харесат ли с бяла ПВЦ дограма /хоризонтално и вертикално отваряне/ ? Щорите трябва да са с размерите на стъклото....
            Алуминиевите в кухнята са ми в стъклопакета /и слава Богу!/ След малко ще се захващам с миенето на прозорците и този, който е до печката ми е любим! ooooh! Помагам си със стъргалката за керамичния плот.  За откритите алуминиеви ще пробвам днес съвета на една приятелка - сваляш ги, отнасяш ги в банята и ги напръскваш старателно с Meglio. Изплакваш с подвижния душ и ги оставяш на пода да се отцедят. По думите й - нищо и никаква хамалогия.
Ето ти още един съвет: Ако не стане в банята, накарай съпруга си, да ги измие — веднага ще измисли лесен начин. Laughing Аз  ги занесох в съседната автомивка. Едните ги напръскаха с препарата за безконтактно миене, а кухненските ги миха с пароструйка (дето мият маслото по двигателя).  Peace  Бързо, лесно и чисто.
Виж целия пост
# 248
Аз пък попаднах на такива щори и от сутринта обикалям един прозорец, който е само с тънко перде, а лятото пече яко от там и все не мога да избера какво да му сложа, при това не се и отваря, така е сложен, ПВЦ дограма е. Та си го гледам и си го представям с такива сгъваеми щори. ooooh!
Умирам (убивам Wink за такива кепенци! http://parapeti.eu/?cat=32
Отдавна ги триумя, но още не съм рещила да сериозно, защото и сумата не е като текстилните.
Примерни цени:  Капак с 2 крила и  размери 120 см*150 см струва 496 лв бял цвят или 814 лв. в дървесен декор.
Виж целия пост
# 249
Момичета, според вас дървени щори ще се харесат ли с бяла ПВЦ дограма /хоризонтално и вертикално отваряне/ ? Щорите трябва да са с размерите на стъклото....
            Алуминиевите в кухнята са ми в стъклопакета /и слава Богу!/ След малко ще се захващам с миенето на прозорците и този, който е до печката ми е любим! ooooh! Помагам си със стъргалката за керамичния плот.  За откритите алуминиеви ще пробвам днес съвета на една приятелка - сваляш ги, отнасяш ги в банята и ги напръскваш старателно с Meglio. Изплакваш с подвижния душ и ги оставяш на пода да се отцедят. По думите й - нищо и никаква хамалогия.
Ето ти още един съвет: Ако не стане в банята, накарай съпруга си, да ги измие — веднага ще измисли лесен начин. Laughing Аз  ги занесох в съседната автомивка. Едните ги напръскаха с препарата за безконтактно миене, а кухненските ги миха с пароструйка (дето мият маслото по двигателя).  Peace  Бързо, лесно и чисто.
Аз направо отидох и си купих нови - в метро ги имаше тогава всякакви размери Simple Smile За 15 лев или нещо подобно
Виж целия пост
# 250
да ви споделя за днешното ми проучване(не се сдържах   Naughty ),ходих само на едно място ,но нещата са сериозни.Цената на алуминиеви на квадрат е 22/лв(и от друг магазин за 18/кв.м ,а римските се измервали точно бла-бла,ама плата започва от 42/лв  Shocked ,.варианта за външни не си го спомням.Такаааааа,и сметкатааааа,ние сме с южно изложение,лятото ще е ад(още не знаем,колко точно нали сме новодомци),но в нашия случай за кухнята не ме притеснява алуминиевите,имам прозорец+врата,малка е кухнята по прибрано и стилно ще ми е,приема се.Минаваме в спалнята там искам поне на 90% затъмняване,може да се постигне,и за хола ще ги изшия и каквото ще да става  Joy Joy Joy Тия римските хем са дебели,като цена,хем няма такова затъмнение,няма как да стане или слагаш външна или плътни пердета,и фатката с ефекта на щората изчезва и ще стане едно натрупване простоооо,ромска работа.Най-добрата комбинация,римски+външни щори  Heart Eyes  ,ама йок  hahaha кви ги изписах,ако ме разберетееее  Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Умирам (убивам Wink за такива кепенци! http://parapeti.eu/?cat=32............

Doris, ама тези, дето аз съм ги загледала (май цял ден ooooh!) са вътрешни, такива не бях виждала, иначе за външни и аз умирам, особено за дървени. Peace
Виж целия пост
# 252
да ви споделя за днешното ми проучване(не се сдържах   Naughty ),ходих само на едно място ,но нещата са сериозни.Цената на алуминиеви на квадрат е 22/лв(и от друг магазин за 18/кв.м
Виж дали няма да ти паснат алуминиеви готови размери, на съвсем различна цена са от тези по поръчка. А относно външните щори, тогава отвътре може само завеса тънка...
Виж целия пост
# 253
Момичета, за текстилни щори има т.нар. платове блекаут, които затъмняват на 90%.

Когато аз се интересувах и ровех за такива щори  ме посъветваха да ровя в магазините за платове на килограм. Там наистина има много попадения. Приятелка ме посъветва да си взема малко, да изпера, да видя как се дъжи плата и тогава да купувам.
Виж целия пост
# 254
да ви споделя за днешното ми проучване(не се сдържах   Naughty ),ходих само на едно място ,но нещата са сериозни.Цената на алуминиеви на квадрат е 22/лв(и от друг магазин за 18/кв.м ,а римските се измервали точно бла-бла,ама плата започва от 42/лв  Shocked ,.варианта за външни не си го спомням.Такаааааа,и сметкатааааа,ние сме с южно изложение,лятото ще е ад(още не знаем,колко точно нали сме новодомци),но в нашия случай за кухнята не ме притеснява алуминиевите,имам прозорец+врата,малка е кухнята по прибрано и стилно ще ми е,приема се.Минаваме в спалнята там искам поне на 90% затъмняване,може да се постигне,и за хола ще ги изшия и каквото ще да става  Joy Joy Joy Тия римските хем са дебели,като цена,хем няма такова затъмнение,няма как да стане или слагаш външна или плътни пердета,и фатката с ефекта на щората изчезва и ще стане едно натрупване простоооо,ромска работа.Най-добрата комбинация,римски+външни щори  Heart Eyes  ,ама йок  hahaha кви ги изписах,ако ме разберетееее  Mr. Green
Нали откриват Баумакс във Варна, погледнах каталога и ето какви щори предлагат: http://www.baumax.bg/flyer/2012/BG-Flyer-03onf/index.html#/26/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия