Пейпал - помощ! - 6-та тема

  • 44 794
  • 746
# 480
sparkling eyes,благодаря за отговора  Hug Сега има съобщение от продавача,че още на 25-ти март  с ами пратени сандалките и то с 1st clas поща,би трябвало вече да с атук,пита ме "Let me dig out receipts, what is your local sorting office called? " какво трябва да отговоря на това,адресът е в Лондон,води се SE28 0LL, какво трябва да отговоря? Предполагам не е добра идея да споменавам,че изобщо не съм на адреса,каква причина да обясня евентуално?
Виж целия пост
# 481
момичета,моля ви помагайте,имам диспут срещу ларедут за  липса на артикул в една поръчка,ескалирах,водиха си разследване от пей пал,сега от ларедут са ми пратили refund offer,влизам си в акаунта,давам-Accept the partial refund and close the outstanding claim и ми вади това съобщение
Sorry — your last action could not be completed
If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart
много пъти опитвах и все това,а има 10 дни да приема или откажа,какво да правя
Виж целия пост
# 482
dima78, аз имам проблем, който е свързан със същото съобщение ! Повече от месец водим кореспонденция, било грешка в системата, не знаят , как и кога ще се оправят нещата  Rolling Eyes. Да съм бъдела така любезна да изчакам  Crazy! Един младеж  в темата имаше сходен на моя проблем, разбрах че при него нещата вече са наред...  
Пиши им !
Виж целия пост
# 483
star,благодаря за отговора,ти на кого пишеш и откъде
Виж целия пост
# 484
star,благодаря за отговора,ти на кого пишеш и откъде

Email us
Виж целия пост
# 485
Stare,благодаря,писах им да видим,какво ще стане
Виж целия пост
# 486
На 20.04 са ми пратили рефънд,къде трябва да го видя това,все още като вляза в акаунта си ми пише Paypal Balnce 0.00,трябва ли да потвърждавам нещо или става автоматично получаването на сумата и евентуално кога?
Виж целия пост
# 487
днес получих писмо,че ми възтановяват парите от измамният сайт-сингапурците.
урааааааааааа
Виж целия пост
# 488
На 20.04 са ми пратили рефънд,къде трябва да го видя това,все още като вляза в акаунта си ми пише Paypal Balnce 0.00,трябва ли да потвърждавам нещо или става автоматично получаването на сумата и евентуално кога?

До 3-4 работни дни ще се отрази по картата.

днес получих писмо,че ми възтановяват парите от измамният сайт-сингапурците.
урааааааааааа

Браво! Това е чудесна новина!  Peace
Виж целия пост
# 489
Моля за съвет.Плащах с пейпал от един сайт,но ту имах нет,тук прекъсваше....
В суивито на сайта имам регистрирана порчъка, в мейла ми-освен потвърдителен мейл за поръчката имам и 2 мейла от пейпал с наредено плащане, в пейпал акаунта имам 2 пъти с различни ID номера една и съща сума.Но блокирана е само едната,а другата-не.Наличността ми по картата е с няколко евро по-малко.Едва ли става въпрос за бъг в системата на пейпал Thinking
Какво да правя?
На пейпал ли трябва да пиша и как да оправя това?
Благодаря на всички отзовали се  bouquet
Виж целия пост
# 490
Никак.
Сайтът ще изтегли сумата само един път.
Другата ще остане със статус Pending 30 дни, а след това статусът ще се промени на Expired. Няма да изтеглят втори път сумата, и ако е блокирана ще се освободи след 30 дни.
Виж целия пост
# 491
днес получих писмо,че ми възтановяват парите от измамният сайт-сингапурците.
урааааааааааа
smile3501 newsm10 Успех и другите опарили се Peace
Виж целия пост
# 492
Помощ. Ако може някой да ми помогне.
Пуснала съм диспут, но пратката ми дойде вчера. Сега обаче се оказа, че една от стоките е дефектна. Мога ли да променя статута на ПейПал и да пиша, че пратката съм си я получила, но една от стоките ми е дефектна.
Виж целия пост
# 493
Ще те накарат да я върнеш за твоя сметка и едва след това ще ти върнат парите.
Ти реши как да постъпиш.
Виж целия пост
# 494
Никак.
Сайтът ще изтегли сумата само един път.
Другата ще остане със статус Pending 30 дни, а след това статусът ще се промени на Expired. Няма да изтеглят втори път сумата, и ако е блокирана ще се освободи след 30 дни.


По повод статуса Pending. И аз имам авторизация, която няма да бъде осчетоводена и си стои пендинг. При всички случаи ли се освобождава след 30 дни? При мен е поръчка от Ларедут, която така и не беше отразена, явно някакъв бъг. Сумата беше за около 23 евро, като имах към 2,30 евро в пейпал-акаунта - тях са ги дръпнали и останалите 21 евро от картата ми. В момента тези 2,30 са си възстановени в Пейпал, останалите ги няма. Трябва да изчакам 30 дни за тях или има начин, например да пиша на Пейпал или Ларедут и евентуално да ги освободят по-рано?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия