За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 30

  • 30 775
  • 785
# 240
Чисти, но внимателно.
Ти писа, че слагаш Ксилометазолин. Той прави тези мизерии по кръвоносните съдове на носните проходи, защото там капилярите са много нежни. Та може и от това да е.
Давай много, много течности. Изпишквайки ги, ще изчисти и ацетона. Гледай в стаята да не е горещо, че да не изсъхва нослето. Ако диша през устата главно, оттам идва и миризмата на ацетон допълнително.
Виж целия пост
# 241
Благодаря ти, мила  Hug.
Виж целия пост
# 242
Мише, много прегръдки и пожелания Гого да оздравее много бързо, че да спреш да се тревожиш Hug!

Времето не е лошо никак, извеждай го - смяната на обстановката ги лекува допълнително.
Виж целия пост
# 243
Да, излизаме всеки ден. След малко ще обядваме и стягаме багажа.
Виж целия пост
# 244
Моя проблем още си е без решение Confusedзвъня на лекарката и нищо...не вдига Shockedдобре , че поне самолечението даде някакъв резултат , всмисъл пак си е запек , но поне не пиши и плаче и ака на части все е нещо...снощи и дадох дулколакс но ме достраша и дадох много малко...явно затова не подейства
Ох при нас времето е ужасно даже валя сняг Whistlingявно я боли и дупето малката и като седне в количката и откача...вчера беше кошмар като излчзохме с количката , дали би била по-послушна с триколка newsm78иначе не излизаме без количката , защото тя се дърпа не дава ръка , бяга където си иска ooooh!
Виж целия пост
# 245
Мише,ксилометазолина прави такива неща,аз хич не го харесвам и бих го избягвала,защото има лошо въздействие върху капилярите и лигавицата.Пожелавам ти вече никога да не се налага да го ползваш.
Виж целия пост
# 246
Ксилометазолин си е хубаво нещо, но при конкретни хреми, така хубаво отбъбва и може да спести много главоболия. Истината е, че и аз не го харесвам, но пък помага.
Виж целия пост
# 247
Ксилометазолин си е хубаво нещо, но при конкретни хреми, така хубаво отбъбва и може да спести много главоболия. Истината е, че и аз не го харесвам, но пък помага.
на децата не съм слагала.
Но преди два дни ме върна към живота.  #Crazy Таква запушване не бях преживявала. Лепнах вируса от тях и ...Като се облекчих, съжалих, че на тях слагах само физ.р-р и предисаните капки, които не съдържаха ксилометазолин.
Виж целия пост
# 248
Калинчи, преди 2 седмици Тео ми довлече хрема - градинска. На детето му мина буквално за 2 дни, съвсем леко, дори не разбрах, обаче мен ме тръшна сериозно.
Имах нечовешко запушване, не можех да спя изобщо. И си купих Олинт 0.1% - родих се!

Ксилометазолин е повече от добре да се изпише от лекар, в зависимост от ринита. Но при непроходими канали, набъбнали, при които възможността да дишаш през носа е абсурдна, ксилометазолин помага извънредно. Затова при такива хреми предписват Назик кидс.
Виж целия пост
# 249
В новия брой на Моето дете има хубава статия за Хомеопатията. Там има посочени няколко капки в зависимост от това какъв е секрета. Може би следващия път ще пробвам, консултирано с педиатъра ни. Иначе да ви кажа Гоги днес е доста добре, игра много в парка и хапва доволно  Peace!
Виж целия пост
# 250
Мами малката днес се изака...снощи и дадох малко шоколад Комфорт и днес 3 път ака Rolling Eyesдаже и пишка днес добре...не е сух памперс както друг път.вече взех да се разколебавам да я вкарваме в Ст.Загорската болница да и правят онези гадости , аз и запазих час при Д-р Георгиева във варна , но чак за 28 март много е далеч Confused но ако поне ако без да пищи ще я заведа при нея , а не само да я вкараме в болницата и да я имат за опитна мишка Close
И стерилна урина ще и вземем за дето не пишка, въпреки че и преди пищеше докато пишкаше и уж всичко си беше наред с урината newsm78тя мирише малко гадно-на амоняк но днес от както пишка нормално не мирише така силно Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 251
досега сме по разходки все със зимния кош на количката ,в това хубаво време искам да я изкарам с летния ,но той няма пълно легнало ами най малкото е 45 градуса.Аз не я подпирам с възглавници и тем подобни оставям я полу седнала или по точно полу легнала в мен като е (тя се напъва ис яда де Simple Smile) и в столчето за кола (ползвам го като шазлонг понякога
 След като тя през повечето време лежи ,мога ли да я сложа в летния кош ,или първо трябва да я опражнявам да е полу седнала и седнала и тогава?
Да посвикне малко .
А иначе като я хвана за ръцете и се набира и сяда ,много и харесва.
Виж целия пост
# 252
И ние сме с летния кош от известно време, защото не искаше да стои в зимния- явно защото не вижда нищо. Но моят има легнало положение. Проблемът е, че дори и да я сложа легнала, тя се хваща някъде, набира се и стои седнала. И аз се притеснявах, че и е рано, но щом си сяда сама, сигурно е готова. А пък дали ще я упражняваш вкъщи или в количката, мисля че е все едно. Разбира се, ако не протестира в зимния кош, можеш да ги сменяш, ако се притесняваш, че седи много време.
Виж целия пост
# 253
От каква възраст най-рано може да се използва Бейбвак?
Виж целия пост
# 254
може от съвсем малки бебенца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия