За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 30

  • 30 775
  • 785
# 225
Angel_Dust давам пробиотик Биогаиа откакто са ни изписали всяка вечер,но трябва явно повече време да мине за да действа.А за млякото не знам,нали звънях ама каза за сега не,а на своя глава да го сменям  newsm78 не ми се иска.
Виж целия пост
# 226
Здравейте от нас пак. Гоги е на глюкоза и ОРС. Днес следобед изхвърлих първият хубаво напишкан памперс от три дни. Започнах да го захранвам с картофче от вчера, днес картоф и тиквичка със сиренце. Хапва от време на време някое залче леко препечен хляб с масло. Започнахме Ликоподиум за апетита и още след първия прием пожела да яде...

Бързо оздравяване!

А глюкоза защо? Обезводнил ли се е?
Какво е ОРС - някакъв електролитен разтвор ли?
 
Виж целия пост
# 227
Да, Сам, обезводни се. Вчера сутринта се усещаше дъх на ацетон, при положение, че пиеше доста чай и вода, но не се беше хранил ни грам, освен млякото сутрин в продължение на три дни. Докторът обясни, че пада кръвната захар и се образуват кетотела. ОРС възстановява електролитния баланс - глюкоза, сол и натриев цитрат. Това е напитка с моркови и ориз на Хип.
Виж целия пост
# 228
Да, Сам, обезводни се. Вчера сутринта се усещаше дъх на ацетон, при положение, че пиеше доста чай и вода, но не се беше хранил ни грам, освен млякото сутрин в продължение на три дни. Докторът обясни, че пада кръвната захар и се образуват кетотела. ОРС възстановява електролитния баланс - глюкоза, сол и натриев цитрат. Това е напитка с моркови и ориз на Хип.

Чудно е,че ги приема. Моето дете повръщаше от глюкозата, а ОРС на Хип не иска да го помирише дори , ако пийне една глътка и до там  Tired

 Добре, че се оправя детето, че обезводняването е страшно.
Виж целия пост
# 229
Мише,радвам се че се оправяте  Hugи Хриско ОРС на Хипп не искаше да го помирише дори,но добре е,че Гоги го пие щом се е обезводнил,ще помогне.
Виж целия пост
# 230
Много бях притеснена, момичета. Аз до късно правех такива истории и не исках да пия и да ям нищичко. Имам ясни спомени за системите с глюкоза и соли. Но и Локоподиума много помогна за храненето.
Виж целия пост
# 231
wonderteddy, овесена вода на бебе на месец??? Бих сменила педиатъра на мига, без никакво колебание!
Фризолак е кофти мляко - да. Направо на своя глава го хвърлям и взимам за добавка нещо качествено.

Мише, радвам се, че Гоги се оправя Hug!
Виж целия пост
# 232
Мише, хубаво е, че се оправя.
дано скоро е съвсем добре  Hug
Виж целия пост
# 233
Благодаря ви  Hug. Дано спи непробудно тази нощ, а и аз.
Виж целия пост
# 234
 Michael@, как сте днес  Hug
Виж целия пост
# 235
Тази нощ спа добре, не е кашлял и диша хубаво. За цялата нощ изпи около 250 мл вода с глюкоза. Оздравяваме явно! Все още спи. Благодаря, че питаш  Hug!
Виж целия пост
# 236
Тази нощ спа добре, не е кашлял и диша хубаво. За цялата нощ изпи около 250 мл вода с глюкоза. Оздравяваме явно! Все още спи. Благодаря, че питаш  Hug!
О, браво, дано бързо се оправя душичката.
Скрит текст:
Откакто съм майка разбрах какво е истинска болка, гледам детенцето си и не можа да взема болката му, не мога да му помогна, чакаш и много те боли.
Виж целия пост
# 237
Пак мирише на ацетон, след всичко, което изпи. Утре ще даваме кръв и урина.
Ева  Hug!
Виж целия пост
# 238
Мише, ацетоновият дъх освен всичко друго е и начин на организма да се изчисти при справянето с болестта. Не се плаши толкова. Температура вдига ли още?
Виж целия пост
# 239
Не, не вдига. И на всичко отгоре снощи в борбата за чистенето на носа сме го разкървавили и сега отделя кървави сополи. Да чистя ли пак и да слагам капки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия