За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 30

  • 30 775
  • 785
# 210
С какво се храни?
Какви са изпражненията? Твърди или нормални?
Термометърът е опасен и вреден.
Виж целия пост
# 211
wonderteddy, а какво яде бебето - кърма или АМ?
Виж целия пост
# 212
Знам,че не е хубаво с термометър,но като не се изходи и ми се напъва и няма друг начин така правя.Иначе е на кърма и АМ.Понеже нямам много кърма,а и се цедя защото той не иска да суче му давам през деня 50/50,а нощем е изцяло на АМ.

Забравих да кажа,че изпражненията са меки.Едни зеленикави понякога,но може и от чая на Hipp(копър и анасон) да са такива така съм чувала  Thinking
Виж целия пост
# 213
Ти яж разхлабващи храни, а за млякото - сменете го, обсъди това с педиатъра.
Каква марка е млякото?

Едит - меките изпражнения не са запек.
Зеленото ако говори, че млякото, което пие е със завишено съдържание на желязо. Предполагам е Фризолак или Нан, нали?
Виж целия пост
# 214
Някой ползвал ли е шишета на чико? От скоро давам чайче на малката, но номерът с влизането на въздух в шишето не ми се получава и постоянно става вакум. newsm78 Друг имал ли е такъв проблем или по-вероятно аз бъркам нещо, защото все пак ги водят хубави шишетата.
Виж целия пост
# 215
Ти яж разхлабващи храни, а за млякото - сменете го, обсъди това с педиатъра.
Каква марка е млякото?

Едит - меките изпражнения не са запек.
Зеленото ако говори, че млякото, което пие е със завишено съдържание на желязо. Предполагам е Фризолак или Нан, нали?


Фризолак е да  newsm78
Виж целия пост
# 216
Ревен - аз ползвах физиологичните на чико, не е имало проблем....ама чак пък да бъркаш... newsm78 то какво има да се бърка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 217
Уондъртеди, обсъдете смяна на формулата с педиатъра - Лактана, Аптамил, Хипп.
Не ровичкай дупето на детето с термометър, така червата стават лениви и идва момент, че акането може да стане сериозен проблем.
Нан и Фризолак имат стара слава на силнозапичащи формули с високо съдържание на желязо. По-добре изберете нещо друго за добавка.

Виж целия пост
# 218
 Моят син също трудно и рядко се изхождаше, дори когато беше само на кърма. Тогава давах хомеопатично лекарство и се оправи. Има доста теми за хомеопатията, ако ти е интересно. Моя приятелка такъв проблем на дъщеричката си с ХИП, розовата серия.
Виж целия пост
# 219
Ревен - аз ползвах физиологичните на чико, не е имало проблем....ама чак пък да бъркаш... newsm78 то какво има да се бърка Rolling Eyes

Ами именно  Joy
Взех сега от по-големите на Чико, това с извивката. Ще пробвам и с него. Peace
Виж целия пост
# 220
Уондъртеди, обсъдете смяна на формулата с педиатъра - Лактана, Аптамил, Хипп.
Не ровичкай дупето на детето с термометър, така червата стават лениви и идва момент, че акането може да стане сериозен проблем.
Нан и Фризолак имат стара слава на силнозапичащи формули с високо съдържание на желязо. По-добре изберете нещо друго за добавка.



Педиатъра каза за сега че нямало да сменяме млякото.Да пробвам с дуфалак или да сваря овесени ядки и да слагам по една лъжичка от водата в млякото...Не знам вече кое е редно
Виж целия пост
# 221
Недей с овесени ядки.
В овеса има глутен, много е малко детето за него  Confused
Виж целия пост
# 222
А ако пия водата аз?Като му дам кърма после дали ще има ефект  newsm78
Виж целия пост
# 223
ти направо ядките можеш да ядеш....
аз лично бих сменила млякото обаче и без др фризото не бих го нарекла най-доброто мляко.
може да даваш и пробиоптик, но за да подейства ще трябва известно време.
Виж целия пост
# 224
Здравейте от нас пак. Гоги е на глюкоза и ОРС. Днес следобед изхвърлих първият хубаво напишкан памперс от три дни. Започнах да го захранвам с картофче от вчера, днес картоф и тиквичка със сиренце. Хапва от време на време някое залче леко препечен хляб с масло. Започнахме Ликоподиум за апетита и още след първия прием пожела да яде, освен това сутрин и вечер Фосфорус - това са хомеопатични препарати. Кашлицата значително се подобри. За хремата прилагам Ксилометазолин и тя се повлия и тази нощ спа много по-добре. Надявам се от утре да вървим към оздравяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия