АПРИЛчетата сладки обичат да рисуват, а още повече да пеят и танцуват - 17

  • 66 866
  • 396
# 195
Здравейте момичета.
Честито на днешните ни рожденници,както и на тези които вече са отпразнували 2-я си рожден ден. bdbaloni
Ех че сладък зайко-байко.Страхотен е Сесил.
Виж целия пост
# 196
И тук да е честит празника на Моника !

Живе, дано си имала нещо подобно в къщи  Blush , че знам какво е да ти се яде, а да нямаш в момента.  А Стеф ще почерпи с подобно лятото (надявам се да се запознаем и с тебе)  Wink Ние от 15.06 се пренасяме в Созопол... нямам търпение вече   Sunglasses
Не се тревожи за мен Simple Smile ще се радвам да се видим лятото .
Хайде и аз да почерпя Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Здравейте и от нас Simple Smile
4естит Рожден Ден на вси4ки ,които празнуваха предната седмица !!! Hug
4естит Рожден ден и на днесните рожденици;Страшко на Галя и Калоян на Бъни!!!!
Относно млякото-аз малко го поспрях,4е и през нощта ми се будеше да иска мляко(прясно мляко пие от много отдавна),но сега давам импровизиран 4ай:))води4ка с мед:)Мисля си 4е вси4ко е до навика и главна роля играе шишето с биберона ..макар отдаввна да сме махнали другата биба. Водата през деня си я пие в нормално шишенце с едно отвор4е ,които са. За сега ще е така през нощта,но скоро време мисля и шишето с биберона да  махам  нацяло  Peace
приятен ден на вси4ки! Hug
Виж целия пост
# 198
Честит рожден ден на Страшко и Калоян! Бъдете здрави и винаги усмихнати, мили деца!
Тази вечер беше първата на Теа без АМ, а само с чай и нямаше никаква разлика от всички останали нощи, така че вече ѝ го спирам. И тя като Ивет просто е свикнала да пие нещо, като явно е все едно какво. И тя в будно състояние като ѝ дам шишето с биберон го плюе и не иска да го погледне, но нощем е друго...Ще мине и това!
Хубав ден и много приятни разходки! Sunglasses
Виж целия пост
# 199
Честит рожден ден на Калоян на Бъни ! Специално заради него влизам тука ,да честитя празника и може би да честитя 2 години успешно кърмене на Мама Mr. Green Hug
Бъни ,да ти е жив и здрав юнакът ,много да ви радва и само поводи за гордост да ви носи!
Пиши как сте ,докъде стигнахте с отбиването,че като те няма във фейса и не съм в час!
Днес е страхотно времето ,чакам малкият да стане и пак излизаме !
Виж целия пост
# 200
Привет мили момичета Hug
Сърдечно благодаря за поздравите за моето златно слънчице.
Не мога да повярвам кога малък Зайко от мръвка 3 кг стана голямо момче.
Почерпете се за негово здраве с тортата която мама му направи.Не може да се мери с красотите на Силвето Embarassed,но е правена с много любов.
Да ми е жив и здрав.


Данче Hug Hug Hug.Добре сме.Кърмим се hahahaГолям мъж суче от майка си hahaha.
Цицоман и това е.
Да цункаш Петето от нас
ЧРД newsm59 на Страшко.Бъди много щастливо мило дете.Гале честит празник и на теб мамо  bouquet
Виж целия пост
# 201
Бъни, да ти е жив и здрав Калоян! Много усмихнат и игрив, талантлив и щастлив  Hug

Тортичката ти е страхотна, това спаначените блатове ли са, изглежда вкусноооо  Heart Eyes
Аз не съм писала отдавна, че покрай козунаци, торти и изложбата, не ми оставаше много време, освен да се разболеем де  Laughing Тъй че се лекуваме, аз още кашлям, Али ми приглася. Сложиха и и диагноза Атопичен дерматит, да видим как ще го преборим. Сложила съм я на строга диета, прибрах и играчките и мажем с разни мазила.
Иначе е много сладка и контактна, когато не реве  hahaha като залепена е за мен и в тоалетната сме заедно. Напоследък много се кефи на дъската за тоалетна и само вика "Ако, пише" за да я сложа.
Голям фен на Рафи Бохосян се излюпи  Mr. Green Мая и пусна новата му песен и сега само иска Рафи и като и го пуснем започват едни танци  Joy
С инхалатора се разбираме по - добре, четем и сама си го поддържа.
Млякото и ние малко принудително го спираме, така е по диета, доктора ми каза да и давам нектари, та тази вечер е пила от сини сливи, че е позапечена  Mr. Green
Ех Сесил, какъв е сладък Янко  Heart Eyes Марини, страшен колаж   bouquet
Живе с тези кошнички пак ще ме разядеш по никое време, добре, че си имам какаови кексчета с портокали от сладко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 202
Честит Рожден Ден  на порасналите момчета на Бъни и Галя !!!

Да са ви живи и здрави, усмихнати и послушни децата. Дано са имали един прекрасен ден и да са получили най-желаните подаръци. Ако нещо е пропуснато... отворете моля всеки своя пакет  Hug


Силвииииии, това онези невероятни кексчета ли са?  Heart Eyes  Я хвърли едно насам  Simple Smile
И отново едно огромно благодаря за прекрасната и вкусна торта, която приготви за моето пораснало момче!!! Да нацелуваш Али и дано бързо оздравявате, че и вашият празник идва   love001
Виж целия пост
# 203
здравейте мами  Hug

толкова отдавна не съм писала.... и ми стана много приятно да видя старите познати имена във форума. много приятно ми стана, че някои мами са бременни отново   bouquet. страхотно!!!

ще се върна да почета малко, за да мога да се включа по темите и с въпросите.

хубав ден на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 204
Честит празник на всичките ни дечица, които празнуваха, през изминалите дни! Да са много здравички и само прекрасни неща да им се случват!
Мен ме нямаше две седмици и сега прегледах какво сте писали!
Силве, много неприятно за проблема на Али, дано да отшуми бързо!
Виж целия пост
# 205
Здравейте мами,писах във ФБ, но ще пиша и тук, защото мног майки сигурно не са записани там, обръщам се към вас за съвет. Миенето на зъбите и лягането ни станаха много голям проблем, като усети че идва миене на зъбките почва да ме бие( а Денис никога от никого не е бит и не бие никой друг освен мен????!!!) и хапе, вчера замалко да ми откъсне месо...Незнам вече какво да правя, говоря му че не е хубаво да бие майка си така, сърдя му се наказвам го, за миенето на зъбите, давам му да мие и моите, филмчета работи всичко съм пробвала вече и незнам ....Дайте ми съвет моля ви Simple Smile)Хиляди благодарности на който се отзове и ми помогне да събера още многооооо търпение, ако знаете за някои филмчета с миене на зъбки и т.н помагайте Simple Smile
Виж целия пост
# 206
моята също си позволява да ме бие и хапе, когато не е на нейното.  #Cussing out. дано отмине...

относно зъбките - и Ева не го обича много. отначало и харесваше да мие моите и аз едновременно нейните. после и омръзна и започнах да я забавлявам с жабурене. така ми даваше да и измия зъбите и после и давах уж да ес жабури и изплюе. и това мина. сега сме на етап - дай ми да ти измия зъбите, пък аз ще ти дам еди какво си. абе като цяло и на нас ни е трудно, но аз не позволявам да и се размине. понякога просто упорства и аз упорствам и накрая се предава. отстъпя ли веднъж и край. опитай с нещо забавно да го привлечеш. мийте на мечо, жабурете се, говори му. при нас говоренето помага. супех  Peace
Виж целия пост
# 207
Силве спаначените блатове са на тортата да.
Още веднъж благодаря за поздравите момичета Hug
За  Али много късно са и сложили тази диагноза newsm78Аз не си спомням да си споделяла за такъв проблем като бяха бебета.Миличката  Hug.
А какви нектари и даваш..че и ние сме така от няколко дни?Домашни ли..купешки ли...ти ли и правиш?
За биенето на мама и хапането..мен ме налагат от едно време....винаги като не дам мляко hahaha.
та вече свикнах де.Обяснявам, че не бива така, правя че плача.Резултата е дива радост ooooh! hahaha
За заспиването  ooooh! Whistlingвърнахме се в първи клас.Носим се ooooh!.Представям си ако съм бременна..не ми се мисли ooooh!
Виж целия пост
# 208
Бъни, колко кг е зайчето ти?
И ние го носихме доскоро и бързо заспиваше, но от една седмица стана чудо и заспиваме легнали гушнати. Заспива за 1 мин., затваря си очите като му кажа. Пу-пу, приятно ме изненада. Преди 2-3 седмици като го пробвах да заспиваме така, за 1 минута стана и легна 40 пъти, накрая излезе от стаята.  ooooh! Laughing
И за храненето да го похваля - яде си сам основното и десерта и то доста чисто. Ако има начин, предпочита аз да го храня, ама и аз хитрувам и гледам да се измъквам.
От вчера почнахме тоалетното обучение и резулатът е налице - пускам по 2 перални на ден.  Joy

За говоренето да допълня - основното изразно средство все още е буквата "А", за кака "А А".  Crazy Казва няколко думи и това е. Нови думи не иска да повтаря. Вместо "да" казва "йеее".  ooooh!
Та как сте вие с приспиването, храненето, гърнето и говоренето?
Виж целия пост
# 209
Здравейте, влизам да ви поречпя за моят син , който утре има рожден ден!
Тъйкато съм на работа цял ден, а вечерта ще празнуваме , макар и визуално ви черпя с по една торта! Hug


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия