Честито на днешните ни рожденници,както и на тези които вече са отпразнували 2-я си рожден ден.

Ех че сладък зайко-байко.Страхотен е Сесил.

, че знам какво е да ти се яде, а да нямаш в момента. А Стеф ще почерпи с подобно лятото (надявам се да се запознаем и с тебе)
Ние от 15.06 се пренасяме в Созопол... нямам търпение вече
ще се радвам да се видим лятото .



Честит рожден ден на Страшко и Калоян! Бъдете здрави и винаги усмихнати, мили деца!




.Добре сме.Кърмим се
Голям мъж суче от майка си
.
на Страшко.Бъди много щастливо мило дете.Гале честит празник и на теб мамо


като залепена е за мен и в тоалетната сме заедно. Напоследък много се кефи на дъската за тоалетна и само вика "Ако, пише" за да я сложа.
Марини, страшен колаж 

Я хвърли едно насам

. страхотно!!!
)Хиляди благодарности на който се отзове и ми помогне да събера още многооооо търпение, ако знаете за някои филмчета с миене на зъбки и т.н помагайте
. дано отмине...

Аз не си спомням да си споделяла за такъв проблем като бяха бебета.Миличката
.
.

върнахме се в първи клас.Носим се
.Представям си ако съм бременна..не ми се мисли

Казва няколко думи и това е. Нови думи не иска да повтаря. Вместо "да" казва "йеее". 


Препоръчани теми