Паста за зъби също ползваме Ненедент, бебешка.
J_M_M, Елия не прояви никакъв интерес към боядисването, но пък Гого много ми помогна и имаме само 2 спукани! Чудо!

Честито на всички рожденници, които пропуснах! Да са здрави и любознателни!

Стефан, Албена, Никола и Елена, бъдете здрави и винаги радвайте мама и тати с невероятни изненади и таланти!

Честит празник,пораснали рожденичета! Добър късмет и здраве!
Бъде здрави и усмихнати и будни деца
, че знам какво е да ти се яде, а да нямаш в момента. А Стеф ще почерпи с подобно лятото (надявам се да се запознаем и с тебе)
Ние от 15.06 се пренасяме в Созопол... нямам търпение вече
На първата снимка е ден след рождения ден, на втората 3 часа след раждането
Специални благдодарности на Марини 
Препоръчани теми