АПРИЛчетата сладки обичат да рисуват, а още повече да пеят и танцуват - 17

  • 66 869
  • 396
# 180
sparkling eyes, аз много рядко й давам мляко. Още като спрях да я кърмя (миналия Май) така се получи, че отказа АМ, а аз пък забравям да й предлагам прясно. Пие понякога с малко какао. Но при нея го няма вечерното мляко от близо година.
Паста за зъби също ползваме Ненедент, бебешка.
J_M_M, Елия не прояви никакъв интерес към боядисването, но пък Гого много ми помогна и имаме само 2 спукани! Чудо!  Laughing Но от два дена сънувам твоите козунаци..... ММммммммм... Искам рецепта! Другата година съм решила и аз да се пробвам! Simple Smile

Честито на всички рожденници, които пропуснах! Да са здрави и любознателни!
Виж целия пост
# 181
Минавам да ударя една голяма честитка на всички Априлчета (и не само) !!! Да са ни живи и здрави, най-вече!!! Ето и една почерпка от нас!
Виж целия пост
# 182
Христос Воскресе,момичета.Бъдете живи и здрави.
Честито и на днешните рожденници.Много усмивки и весело детство им желая.  bouquet
Виж целия пост
# 183
Честито Възкрасение Христово мамачета, много любов, здраве и щастие ви желая. Бъдете обичани и обичайте от все сърце  Embarassed Embarassed
Аз още давам мляко, вечер и мисля до 3 годинки да давам...
Виж целия пост
# 184
Честито на всички рожденници!  bouquet
Виж целия пост
# 185
Извинявам се, че не съм в час с новите теми, но ще гледам да наваксам при първа възможност.

Имам въпросче към мамите, които ползват инхалатор. Как удържате мъниците мирни с маската?
Марк е с астма и правя инхалации с вентолин, но не ми се получават нещата. Маха маската, дърпа маркучетата, натиска копчето за изключване...

Виж целия пост
# 186
Стефан, Албена, Никола и Елена, бъдете здрави и винаги радвайте мама и тати с невероятни изненади и таланти!
Виж целия пост
# 187
Дойде и моя ред да почерпя за здравето на порасналото ми момче  Simple Smile

Дано да е жив и здрав, все така послушен и любопитен към всичко около него! Едно сладко парче (ще ме извинят тези на диета), за да му е сладък живота и занапред  Wink







Честит 2-и рожден ден и на Албена, Никола и Елена!
Да са здрави, весели и послушни  Hug
Виж целия пост
# 188
  bouquet Честит празник,пораснали рожденичета! Добър късмет и здраве! newsm59
Виж целия пост
# 189
Честит рожден ден,Овненца сладки Hug Бъде здрави и усмихнати и будни деца newsm59  bigdance2
Виж целия пост
# 190
Честит рожден ден на днешните малки рожденници, да са живи, здрави по мъничко и палави и да носят много радост на мама и тати.
И специални целувки на Стефчо от Рали.
Simple Smile    hbday
Виж целия пост
# 191
Честит рожден ден на всички празнуващи. Да са здравички и любопитни към света. Весел празник и целувкиии от нас с Галето
Виж целия пост
# 192
Честит 2-и рожден ден и на Стефан, Албена, Никола и Елена!
wave аз се нареждам за онова многоооооооо шоколадовото и докато не съм намокрила клавиатурата да пожелая на порасналото момче много здраве и късмет Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Благодаря за пожеланията на всички!  Hug  

Живе, дано си имала нещо подобно в къщи  Blush , че знам какво е да ти се яде, а да нямаш в момента.  А Стеф ще почерпи с подобно лятото (надявам се да се запознаем и с тебе)  Wink Ние от 15.06 се пренасяме в Созопол... нямам търпение вече   Sunglasses

Гале , ще предам целувките с най-голямо удоволствие! Да нацелуваш и ти малката красавица от нас!  Heart Eyes  

Хайде пак да направим една среща в Борисовата. Няма ли желаещи?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 194
Ето го и зайко-байко  Heart Eyes На първата снимка е ден след рождения ден, на втората 3 часа след раждането Simple Smile  Специални благдодарности на Марини   bouquet


Uploaded with ImageShack.us
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия