искам да кажа, че съм й мазала венците, не е шльокала от шишето
и като са болни ги разтривам с ракия
с Момчил ми беше съвестно, но с Мая съм прежалила много неща
ако нещо помага, прилагам. Дано при Стоян не са пак ушите
а ваксината Пентаксима ли е или Синофлорикса, че не разбрах? ако е втората, Мая беше доста кисела след нея
и то бая време.
!Някой друг да ме е видял там?Ама обаждайте се бе мацки,поне да си полафим малко!
!Абе Бърдичке що не ме вземеш при вас в телевизията
!
- лежи на мен и не ще да спи в леглото си, (ама това само с мен, с бабите си спи където го сложат). И съответно няма как да правя каквото и да било. А сутрин става между 6 и 8, зависи от зъбите. Напоследък и през нощта не спи като хората... 
Демек, не ми опявай и ти, аз си се карам на себе си
Но като цяло е кротушко.
Хаха, сега съм малко като консервна фабрика, защото нашият момък нали не яде кухни и купешки бурканчета и сега му стерилизирам неговите манджории.

Там се чувства сигурен. Знам ли... Много странна ситуация и аз се бъркам...

Тъй като гледам и ние няма да спим особено спокойно, като започне по-активно фиаското...
Силно се надявам да греша!!! 

, бъди много здрава, щастлива и все така добра душа. Ама и каква почерпка, охаааа

явно очите ти все са към децата ,нищо че твоите не бяха с теб 
Да си винаги усмихната, заобиколена от позитивни хора, много положителни емоции ти желая през годината, а мъжете в къщи да те радват и насърчават 


Препоръчани теми