




А за ескапелето - само веднъж съм пила и бях като надрусана от него, предпочитам да съм бременна 9 месеца, отколкото ефекта на тая химия. не знам какво прави, но се чувствах ужасно (физически).
Момо ми беше така, на 4-ия все едно нищо не му се беше случило
Та сега и Мая я чакам да мине по тоя път






Друг е въпросът защо въобще са тръгнали да ѝ слагат упойка... 
Между другото, няколко пъти те питаха тук няколко мами къде ще раждаш, ама ти се правиш на приятно разсеяна.
- в Майчин дом, ако не е решила друго

Човекът беше супер изморен, сигурно беше сложил поне 10 упойки вече. Но помня, че на плика с комплекта си пишеше с огромни букви "епидурална нещо си" на английски
Малката е по-добре, аз и нямам време да и се вживявам, има си хрема, гурлясват и очите, но всичко им е файн...Инхалатора добре и действа, много съм доволна. Дано като сменим обстановката се пооправи. Тук май писах намерих и едно като билков магазин с такива специалисти там и те ми препоръчаха да и спра млякото за малко, че при много деца с такива хреми, храчки и тн от млякото често им се събирало слуз и от това кашляли. Та малко ми е мисия невъзможна и сега и купих едно соево за бебета да се приспиваме и събуждаме. Тук има и оризово, бадемово, козе и безлактозно, ако някой е запознат кое е най-подходящо може да пише.
Между другото, няколко пъти те питаха тук няколко мами къде ще раждаш, ама ти се правиш на приятно разсеяна. 





Ако ми се полага в този случай, какъв е редът, ако има някой, който е запознат? Предварително благодаря!
. А за упойките направо не ми се коментира
Добре, че всичко вече е зад гърба им и без особени последици
Какво стана със зеткото - нищо не пишеш за него 
Какво стана с кръвното ти?
Голяма скица. Иначе сме добре. Днес му беше малко ден за контузии - явно му хареса грима на Симеончо на Краси и тази вечер тъкмо се прибирам от йога и чувам от входната врата (на входа) едно "баам, прас" и един реееееев....
Човекът се нахендрил на ръба на шкафа в коридора челно. Намазах го с Траумил С и да видим утре какви ще са пораженията. И така. Да взема аз да ви дойда на гости днес-утре.... Какво ще кажеш, м? 
Препоръчани теми