
. Почерпих колегите, вечерта се събрахме вкъщи, а утре ще ходим и до Видин, там пак ще го отпразнуваме, с най близките ми роднини и приятели
. Аааа, да и понеже колегите имат практика, като има някои от нас рожден ден да дваме парички и всеки сам да си избира подаръка. Та аз се чудих какво да си избера и накрая се сетих, че одавна искам да си купя нов сутиен, та така- купих си
. Нямаше проблем с документите, даже веднага директорката отрази записването и в системата. Каза, след 17.09. да отидем с медицинските изследвания да ги занесем и да обясни по подробно какво още ще искат. Жената каза, да не се птитеснявам, и че каквото зависи от тях, за нейната адаптация, ще го направят. Ще видим, аз се надявам всичко да е наред 
Това сигурно тежи като се замисля

. Доволната съм обаче, че гърдите ми нито увиснаха, нито се деформираха след общо 2 години и 8 месеца
. Онзи ден минавам през детектора и пищи, мини пак ми казва сърдитият охранител, пак минавам, пак пищи, въпрос - имате ли метални и забележете " остри" предмети в себе си, казвам не, при това бях с рокля, без джобове, казвам му, че нямам, обаче онова чудо пак пиши, и така няколко минути влизах/излизах, докато накрая на съвестния и отговорен служител не му писна да дефилирам напред назад и взе, че ме пусна да мина. Между другото господинът е тези, при които женският чар изобщо не минава, ама въобще
, явно затова е пищяло устройството. След като минах първата преграда последва сериозно оглеждане на чантата ми, в която освен дежурното съдържание за една дамска чанта имаше редом с двата кодекса един чифт детски чорапки и резервни блузки, кравичка и конче от онези пластмасовите животинки. В дамската чанта принципно не нося детски неща, защото ги слагам в тази към количката, но предишният ден бяхме на кафе с колата и съответно всичко необходимо в дамската
- сякаш ще участваш в някоя от дисциплините, но ти си ме разбра, нали 

Аз така съм вадила памперси
Шест зъба лекувахме. Метнал се е на мен значи. Моите зъби фасада имат, но са вътрешно много зле милите
Зора ми е веднъж да тръгна.
Тия дни нещо я орезелих диетата, че много нерви и почти не съм яла, а то като съм на диета ям повече
Е, добрата новина е, че и аз като циганките вече ще имам право на детски (преди не взимах, понеже сме богати
) и някакви помощи, които да покриват поне ходенето на психолог
. 

Обичааааааааааааааааааааааааам да пътувам, супер ме зарежда. А днешният ден освен фолклорен беше и уникално пролетен - от 5 сутринта вали ту дъжд, ту слънце, ту мъгла и е едно топло и влажно. Суперско е! Пък братята се заиграха в Арбанаси с 1 момиченце, щото нямаше 2 и като си тръгнахме Никола искрено съжали, че едва ли ще я види пак.
Майка им и тя 
Олее, как см почнала да заприличвам на нея
А си обещавах да не съм "такава" майка


Препоръчани теми