Ще тормозя вас с моите писания 
Дони, няма лошо да вкараш флорални мотиви в гардероба. На мен лично много ми допада такова свежо облекло за пролетта и лятото.
А за морето, хубаво сте решили да идете през Септември на тънкана. Ние преди време си взимахме почивки на Слънчев Бряг от този сайт http://www.medhotels.com/. Много добри цени имаха за края на лятото.
Люби, как няма да се изфукаш! Страхотно! Браво на теб! Почти манекенски мерки!
Уф, а на мен как ми се обикаля по магазините да hарча пари за дрешки и финтифлюшки, ама с двете госпожици- едната врещяща, а другата търчаща не се получава. Така че си поръчах по нета три нови рокли и много се кефя. Ето едната за всеки ден- http://www.surfcdn.com/fp/68071.JPG, една плажна http://www.amazon.co.uk/Animal-Lane-Beach-Dress-White/dp/B003W5UAD2, и една вечерна http://stylecloud.co.uk/cgi-bin/asp/astore.amazon.co.uk/styleclo … images/B004P8J8YC И промоции хванах, и фалирах, ама нали ми е хубаво...
Тоби, и Анджи хич не ги обича малките тоалетни. Няма начин да я накара някой да седне там. Не я обвинявам, и аз не бих!
И да оздравявате! 

.
. Ама пък ще трябва да отидем... кога и как - не знам.
. Та така, сега ще ходя пак да ги сменям, дано не ми се смеят много
. Замислям се да се изруся, поне да имам оправдание...
.


... мъж ти не познава ли??
- то все кредити, коли, лекарства за кучо... едно ли е, две ли са... Пък така да ми се обикаля и на мен.. трябва да пусна пак тото, току виж съм спечелила мъничко парици, за себе си ще ги изхарча
и това 2-3 преки, докато не ми позамиришеше на каквото там мирише
Обаче капакът на колата никога не съм отваряла, дето се вика не знам кво има там под него и ако ми се наложи да изпадна в подобна на вашите ситуации ще действам като Радост - ревввввв 
