Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 26

  • 79 338
  • 744
# 600
някои знаели нещо за София за детските
Виж целия пост
# 601
майчета ако някои има инфо за видин
Виж целия пост
# 602
някои знаели нещо за София за детските
София, Слатиня- НЯМА
Виж целия пост
# 603
някои знаели нещо за София за детските
София, Слатиня- НЯМА


аз сам от Слатина
Виж целия пост
# 604
За Пловдив - днес няма да има! Току-що поднесена информация от Социалното подпомагане...
Виж целия пост
# 605
София ццб все още няма, с е-банкиране съм при инфо ще пиша! Hug
Виж целия пост
# 606
Има ли някоя мама от община Марица да е получила детски  Thinking
Виж целия пост
# 607
В Плевен на инвестбанк имам смс за превод.На обяд ще има.Успех на всички
Виж целия пост
# 608
Някой да има информация за Стара Загора
Виж целия пост
# 609
 Rolling EyesИ аз съм на Инвест банка в Плевен с смс известяване,обаче нямам известие за превод???
Виж целия пост
# 610
Петрич имам СМС за превод на детски МКБ юнионбанк
Виж целия пост
# 611
В Русе все още няма.  Rolling Eyes
Ще следя интернет банкирането  и ще кажа, когато има превод.  Hug
Виж целия пост
# 612
Благодаря за  инфото на момичетата от Слатина,и аз ги получавам от там:)
Виж целия пост
# 613
В темата във фейсбук са писали,че в Стара Загора на Пощенска банка има детски,аз съм на Инвестбанк и все още нямам.Да се надяваме до края на деня да има на всички
Виж целия пост
# 614
а някой за бургас да е проверявал за децки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия