Бродирана красота - Гоблени 94

  • 103 974
  • 770
# 660
Момичета-кокичета, искам да помоля за схемички на едни мини балеринки. Преди време някоя от вас ги ши, но не съм запомнила Embarassed. Нали си имам мъжле в къщи и реших,че няма да ми трябват да си ги запазя, но сега една малка сладкишка ще става балеринка и искам да и направя изненада Simple Smile.
А днес какъв срам- прибираме се след обяд от българското училище и аз реших да разгледам гобленчето от Пепен с мънистата. Гледам и се чудя  newsm78 и детето минава покрай мен и " Мамо какво се чудиш,защо четеш, то се шие, не се чете. " Е да ама като не знам как и обяснението е на украински  Rolling Eyes. А то детето взе и ми показа  Embarassed Embarassed. Те са шили в училище мотиви с мъниста- е по-едра, но знае от коя дупчица влиза иглата слагаш мънистото и после в коя друга бодваш. Сега гордо се разхожда от стая в стая  със сладолед в ръка и ме проверява дали съм започнала.  Mr. Green Е вярно страшно ми се виждаше,че ще ми е за първи път, но детето да ме научи.....  Crazy
Аз малко изпуснала твоят пост, ама друг път за украински можеш дирестно питаш мен)))) Hug

Ето и едно упътване на бг
Виж целия пост
# 661
ааа много графини се събрахме  Laughing
Виж целия пост
# 662
 Laughing
Виж целия пост
# 663
Може ли ,да разгледате страницата    Wink   http://www.collection1x4.com/newspaper.htm
Виж целия пост
# 664
Може ли да разгледате страницата    Wink   http://www.collection1x4.com/newspaper.htm

може, може  Laughing Heart Eyes Laughing
а сега бързичко да си признават и другите две Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 665
ехееее, марги, браво! не бях виждала завършената ти красота! и след като си изпратила снимка, участваш ли в нещо или просто за слава и чест се публикуват там?
аз се извинявам, че зачезнах от доста време, но вече почти няма да мога да влизам. пак започвам работа и няма да имам време. намъкнах се да покажа какво изработих докато ме нямаше, но се оказа, че фотоапарата се е изтощил и в момента не мога да сваля нищо. слагам да го зареждам и ще пускам утре.
погледнах по диагонал няколко снимки, браво на всички, страхотни неща. мернах и едни йероглифи, дето отдавна бленувам... страхотни неща!
Виж целия пост
# 666
Може ли ,да разгледате страницата    Wink   http://www.collection1x4.com/newspaper.htm

Браво, браво!
Виж целия пост
# 667
Участвам за слава.. Embarassed..много съм доволна от резултата..Просто галерия на ушитите гоблени от сайта..
Виж целия пост
# 668
Другата една е собственичката на сайта , няма лошо де  Peace

Тарзанка , ами липсваш определено , пиши когато можеш  Hug
Виж целия пост
# 669
Аз пък се чудих кой е изпратил бродирани картички за базара в Пз и още едни дребосъчета симпатични Simple Smile Ама май не е от този форум, не съм виждала тези схеми тук /а как ми харесват някои от тях!/ Simple Smile Ето тези:

 
Виж целия пост
# 670
Аз пък се чудих кой е изпратил бродирани картички за базара в Пз и още едни дребосъчета симпатични Simple Smile Ама май не е от този форум, не съм виждала тези схеми тук /а как ми харесват някои от тях!/ Simple Smile Ето тези:

 

Е, ти май забрави яйцето на свекърва ми!?  Laughing



Само с това мога да помогна, обаче.  Simple Smile
Виж целия пост
# 671
Вишенка и на теб благодаря за помощта  Hug. Преди час го довърших ( то нали е мъничко и само частично) и сега ще ви го покажа моето пиленце. И да ми кажете дали  детския датския начин е правилен или за следващия път да се подготвя по-добре. Снимките на лампа са ужасни, но ето ги все пак и детайл
Виж целия пост
# 672
Вишенка и на теб благодаря за помощта  Hug. Преди час го довърших ( то нали е мъничко и само частично) и сега ще ви го покажа моето пиленце. И да ми кажете дали  детския датския начин е правилен или за следващия път да се подготвя по-добре. Снимките на лампа са ужасни, но ето ги все пак и детайл
Ех, може аз не добре виждам, но в мъниста като в кръстчета - трябва гледат в една посока
///// или \\\\\\\
а аз виждам че едно цвете \\\\, а друго /////
а може греша Embarassed

освен това - всичко друго - идеално - моите поздравления  bouquet
Виж целия пост
# 673
ааа много графини се събрахме  Laughing
да не питат ми по 100 пъти откъде този никнейм
http://www.nachalka.com/photo/v/literetura/illustrations/grafini … vishenki.JPG.html

кой чел Чипполино ще съсете

а ако тука започнали да раздават титли - и аз взела "моят" Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 674
Хайде още малко напредък да покажа и стига съм шила за тази вечер.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия