СЕПТЕМВРИ`09-тема 41

  • 81 418
  • 733
# 345
Аз минавам да ви прочета от време на време, ама нещо напоследък много зор в работата и не ми остава време за писане...

Този уикенд се отчетох с един рок концерт и съм доволна. Grinning

Никола е добре засега, ама напоследък е в някаква кошмарна фаза - тръшка се за всяко нещо и прави ужасни истерии с писъци, ритане и всички екстри. Надявам се да му мине скоро, че едвам го изтрайвам. Crazy

аз се зарибих по гейм ъф троунс..  вчера съм изгледала целия първи сезон.. а сега се каня да почна и книгите да чета
Аз си купих книгите преди 2 седмици и ще са следващото нещо, което ще подхвана. Филмът така и не съм го гледала, но много ми го похвалиха, книгите също. Ама като ги гледам колко са дебели, доста безсънни нощи ще ми костват май. Mr. Green
Виж целия пост
# 346
Бре наистина голямо затишие в темата!
Ние се лекуваме, получихме всички екстри от АБ - афти и разстройство. Валери не е бил така болен, нямаше сили вчера за разходка, на всеки няколко метра искаше да сяда да почива.
Бебето е добре, но подсечено, вече много протестира срещу АБ, едва успявам да му го пробутам.
На почивка въобще не знам дали ще отидем, лятото е най-натоварения период на ММ, а като почива е или дъждовно, или понеже не може да се предвиди - нито имаме резервация, нито приятели, с които да отидем, нито пък заделени средства. Сега го уговарям, макар и само четиримата, да отидем другата\по-другата седмица за два-три дни някъде по морето, та да поукрепнат малко децата от морския въздух.
Някой има ли хубава рецепта за сладко от ягоди?
Виж целия пост
# 347
Ха добър ден мацки!
Аз  нещо не сядам пред компа, имам нужда от почивка и гледам да си полегна и да не чета в нета..а и майка още е в болничен и идва често и с нея дъра бъра и така... Grinning
Новото е, че на Кати отрязахме бретона и честно казано аз не я харесвам...но тя държеше да е с бретон, защото й било писнало да си слага фиби, диадеми и т.н. Сега обаче пак ще го пускаме хахаха
Научи се да кара на две гуми, та има и ново голямо колело, малкото остава за Ачо - а той доста добре се справя... е със спомагателните колела е де и така...
За море...ми очертава се на тоя етап да се метна с децата до Кранево с детенцето на което съм кръстница и майка му...Ще видим дали ще се разширява компанията/примерно майка ми да дойде хахаха да ми помага/ Не сме резервирали нищо, защото мацката с която ще ходим е племеничка на жената, която държи някакви бунгала..та все ще има нещо и за нас...Септември още не сме решили къде ще почиваме...
Маябързо да минава и на двамата...От кой АБ така се подрискаха...Рецепта за сладко нямам..но мин.година правих с гелфикса на Йоткер и винаги стават...та  Wink
Анита  викаш сложни тестове...ами пък по-добре...
Иначе изперквам с двамата, когато си играят е добре, но като решат да се дразнят ееее ууужжжааассссс...и често казано, не знам какво да ги правя...Има моменти, в които направо се чувствам безсилна..и шляпам подред  Crossing Arms еее не силно, ама не ми се ще точно така да ги усмирявам...Та такам...то като гледам и вие не сте се престарали да пишете...ама хайде малко активност де Grinning
Виж целия пост
# 348
 smile3535 newsm57
Човек ще каже, че вече сте тръгнали по почивки, никой не се вясва  newsm49


Я ми кажете - напоследък дара се буди нощем с рев (ама примерно 1 път на 1-2 седмици) и плаче, че я боли крачето, долу по стъпалото ама отгоре, все едно над пръстите. Нормално ли е така да ги болят? Иначе си ходи, тича.. няма драма, ама ей така нощно време чат пат..  и мен като, че ли са ме боляли краката като малка ама нямам много спомен
Виж целия пост
# 349
На Андреа й се схващат краката.От 2 седмици насам се случва доста често,но през деня.Както бяга или ходи и като се схване и пада като талпа.Единия път щеше да падне по стълбите,добре че я хванах.Мисля,че е от растежа.Поне така ми казват всички.Но пък с Алекс не съм имала такива проблеми. newsm78
Виж целия пост
# 350
Привет!
Затрих се аз, работа много, бях на обучение в София тази седмица. Нищо ново при нас, освен зверско сополив Свил  Crazy
Виж целия пост
# 351
От днес и аз съм работник. Нещо като за първи ден, хем се върнах на старата ми работа, ентусиазма ми е нулев. Може би съжаление за вече отминалото, но не ми  се работи Naughty
Боряна не ми се оплаква от такива неща, освен че я боли коремчето, което в повечето пъти минава след две минути, ако не и по малко Laughing
Аз съм се зачудила как ще изхранвам Боряна на морето, неща с тази храна ресторантска... не знам.
Виж целия пост
# 352
Добро утро мацки!
От днес и аз съм работник. Нещо като за първи ден, хем се върнах на старата ми работа, ентусиазма ми е нулев. Може би съжаление за вече отминалото, но не ми  се работи Naughty
мойто време за работа още не е дошло, но и на мен не ми се работи хахаха
За морето, какво се притесняваш...къде ще ходите...Ангел от 10 месечен яде ресторантска супа...е верно, че беше в станцията на МС и там нещата уж били под контрол, ама знае ли човек.... Thinking Аз пък не се бях замисляла, че наистина имам вяра  в станцията на МС, че всичко е наред, ама тая година, ако ходим на Кранево... Thinking
Иначе оказа се, че имам синузит...явно с последните болести съм го развила и това главоболие направо ме разбиваше, докато вчера вече не се замъкнах на лекар, щото почнах да се притеснявам, че онова нещо в носа е почнало пак да ми расте...Е слава богу не е, но пък синусите са ми задръстени...та почнах лечение и от вчера до сега направо ми е едно хубаво, не ме боли главата, едно светло такова...имам сили за 2 дет се вика хахахаха Знаех, че трябва да отида по-рано на лекар, но ме беше шубе...и се бях вкарала и в некви филми...Както и да е..да ми е за урок...
Вече нещо и на мен ми е морско, но явно щото ми мина главата хахаха, преди не си и помислях за море...но с тези горещини, направо си е време...
Анита гледам хубава торта си спретнала, явно днес е РД...да е жив и здрав младежа, все така добре да се справя с тестовете и по-малко болести!
Виж целия пост
# 353
EmiR, днес ще го празнуваме ,но рождения  му е ден е другия месец. Wink
Виж целия пост
# 354
Добър вечер, дами!
Как сте в тези жеги?


От днес и аз съм работник. Нещо като за първи ден, хем се върнах на старата ми работа, ентусиазма ми е нулев. Може би съжаление за вече отминалото, но не ми  се работи Naughty
мойто време за работа още не е дошло, но и на мен не ми се работи хахаха
За морето, какво се притесняваш...къде ще ходите...Ангел от 10 месечен яде ресторантска супа...е верно, че беше в станцията на МС и там нещата уж били под контрол, ама знае ли човек.... Thinking

EmiR, ходим на бунгала, така че храненето е изцяло в местните заведения и капанчета Wink Затова малко ми е притеснено, не че съм имала неприятни случки от този вид досега.
И да питам за слънцезащитните - вие с какво се мажете в града и извън него, че вече незнам какво да взема Tired Вчера половин час седях в аптеката и пак нищо не и взех за морето. За тук съм и взела една детска /по скоро бебешки, защото е в тубичка/ нивеа 30 фактор, но за морето и нямам вяра.
Виж целия пост
# 355
Добро утро,

mam_ma,аз на плажа ги мажа с крем за деца фактор 50. Peace

Момичета ,някой от вас да  е пил хапчета Ясмин?Вчера ми ги изписаха за регулирне на МЦ,но изобщо не ми харесаха отзивите за тях и съм в голяма чуденка дал да ги пия.Вчера пих първото и цяла вечер имах страшно главоболие.Оф,не знам какво да правя. Sad
Виж целия пост
# 356
Анита, аз пиех ясмин - около 2 години, не съм имала никакви проблеми и си бях доста доволна  Peace да не си внушаваш? но обикновено първия месец е проблемен като ги почнеш, нормално е..

аз в момента съм взела на нивея слънцезащитно +50. с различен фактор не мажа попринцип. марки - всякакви, не се задълбочавам много, имам им вяра.


и аз умирам от жега Sad дълбоко обмисляме другата седмица  да си бием шута към моретaтa вече и до септември да не стъпвам в софия ако може.. да видим дали ще ме огрее  Sunglasses
Виж целия пост
# 357
Ама зверска тишина наистина у темата. Thinking

Ние се поразходихме малко из Бг, посъбрахме жега и вече в къщи, добре че имам още малко отпуска, че да си почина от почивката. Стандартно и очаквано изкарахме, много път, почти послушни деца и жега за капак. Ходихме до Белоградчик, там в близост е пещера Магурата и влязохме и с двете деца. Боби се държа перфектно, е малко го поносих, но като цяло беше отлично представянето на децата.
Посетихме и любимия ни Кръвеник и комлекс Романтика за два-три дни и там нямам оплаквания, но ако беше без деца щеше да е още по-перфектно  Crazy, но всичко свърши. Сега наистина си мечтая за ден-два без деца, но поне до събота не се очертава.
По повод слънцезщитните от години ползвам на Avon и досега не съм имала проблеми, нито при децата, нито при нас.
За храната по заведенията разчитам на честната дума на персонала, който обикновено като види деца и си казва всичко. Карам я май на таратор и хлебчета, а вечер на по -оборотни кръчми и така.
Мятам прането, че няма край.
Виж целия пост
# 358
Привет Simple Smile
Аз отдавна не съм се мяркала, ама нещо не ми стига времето напоследък.

Бяхме за 5 дни в Прага на почивка без дете - е, няма такъв кеф. Mr. Green Спане до късно, разходки, бира и мачове. Не ми се прибираше направо.

И аз съм се наточила вече за море, ама ще почакам още месец и половина.

Слънцезащитно взех онзи ден това. Хареса ми като съставки и цената му беше сносна.

Анита, Ясмин не съм пила, но преди години пробвах с Цилест и точно като при теб не ми се отрази добре - ставаше ми лошо, болеше ме глава. Отказах се след една седмица. Сега пия Джаз (изписаха ми ги за регулиране) и съм супер доволна. Изобщо не съм изпитвала дискомфорт нито за ден.
Виж целия пост
# 359
Благодаря за отговорите.Най-много ме притеснява качването на кг.Но казах на лекарката да ми даде хапчетаа ,от които не се дебелее и тя изписа тези.Може би съм си внушила,че главоболието е от тях.Вече 4 ден ги пия и се чуствам добре,даже нямам никакъв апетит.Започнах и 90дд.Ще видим по-нататък как ще е. Peace
Иначе при нас нищо ново.Дадоха на Алекс тога за завършване на училището.Тържеството ще е на 20.06.
Сега се мъча с неговата домашна.Трябва да измисли и да напише приказка. ooooh!И да я научи да я разказва. Crazy
Аз чакам с нетърпение да се приберем в България и аз малко да си почина.Дано този път да си изкараме добре,а не като миналия път-кошмар. #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия