American Horror Story - 3

  • 18 971
  • 729
# 225
Пръчи се предполага, че е тя. Играе го Белата у Здрача.  hahaha
Виж целия пост
# 226
Пръчи идва от Пръчка, Розе, не от пръч.  Mr. Green

Да вземем да спрем със спама, а? Или може би не, само тая тема не беше оцапвана от Пръчката, редно си е, един вид, а? А?!  #Cussing out
Виж целия пост
# 227
Стига пцу, ми пусни неква снимка.  hahaha
Виж целия пост
# 228
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Едва ме нави.

Pilot in yellow.  hahaha

Виж целия пост
# 229
Аааа, много ви тенк ю, баба, за разяснението.  Peace


Пръчи идва от Пръчка, Розе, не от пръч.  Mr. Green

Ми пръчка е женски пръч  Mr. Green
Виж целия пост
# 230
Бахти, жълтенясах.
Виж целия пост
# 231
 hahaha

А това си го поръчвам за новогодишен подарък. Ще ми върви с кървавите чаршафи, които си заплюх забравих къде вече, май в Свръха. Или в Декстър. Не ми пука.  Mr. Green

ПП Не, Розе, пръчка е женското на мръсник.  Mr. Green
Виж целия пост
# 232
Декстъъър!  ura
Не спамя. Чес'но.  Mr. Green
Виж целия пост
# 233

А това си го поръчвам за новогодишен подарък.

Blimey! Много яко!
Виж целия пост
# 234
Факин фантастик направо.

Декстъъър!  ura
Не спамя. Чес'но.  Mr. Green

Найш как ми дреме дали спамиш. Аз днес където не съм писала, само там не съм спамила.  ooooh!

Всъщност само тук не е спам.  hahaha
Виж целия пост
# 235
Вие пък. Петък е ден на майстора, събота - на спамера. Трябва да се почете празника все пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 236
МНого ми харесва. А наздраве.
Виж целия пост
# 237
Ама казвайте ги тия неща!
Виж целия пост
# 238
 Joy Така, от кого да си чакам потника? Че да си поръчам и картинка за гърба.
Виж целия пост
# 239
Пръчи живее на първия етаж в нашия блок, казАх ви вече. Казва се Елена.  Naughty
Сори ,но ми стана любопитно- та нашенското пръчи поне ц*ц* има ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия