" Шоколадова" коса - 3

  • 192 569
  • 776
# 285
Зеринтия супер е цвета, браво...Simple Smile
аз сега ходих да си взема боя и мислех да е Велатон, но нямаше и взех някаква професионална Keen XXL не съм я ползвала до сега и не намерих мнения за нея, но довечера мисля да се боядисвам и ще кажа как е станал цвета...Simple Smile
поне е голяма и 1 ще ми стигне...Simple Smile
взех чиста 6-ца...
Виж целия пост
# 286
Здравейте шоколадови брюнетки  Hug Имам запитване относно този цвят http://woman.-spam082-/static/uploads/tinymce/leona-lewis-never- … r-premiere-05.jpg намирам го за страхотен обаче не мога да определя какъв цвят е точно, прилича ми на 5-ца, някой ако може да помогне и да ми каже подходяща марка и цвят боя отговаряща на снимката, по възможност безамонячна?
Виж целия пост
# 287
Здравейте шоколадови брюнетки  Hug Имам запитване относно този цвят http://woman.---/static/uploads/tinymce/leona-lewis-never-say-ne … r-premiere-05.jpg намирам го за страхотен обаче не мога да определя какъв цвят е точно, прилича ми на 5-ца, някой ако може да помогне и да ми каже подходяща марка и цвят боя отговаряща на снимката, по възможност безамонячна?

Не се отваря
Виж целия пост
# 288
Здравейте шоколадови брюнетки  Hug Имам запитване относно този цвят http://woman.---/static/uploads/tinymce/leona-lewis-never-say-ne … r-premiere-05.jpg намирам го за страхотен обаче не мога да определя какъв цвят е точно, прилича ми на 5-ца, някой ако може да помогне и да ми каже подходяща марка и цвят боя отговаряща на снимката, по възможност безамонячна?

Не се отваря
http://snimka.info/images/2012/08/27/KCyRM.jpg
Виж целия пост
# 289
Момичета помагайте, преди 2 години се боядисвах с една боя но не помня на коя фирма беше, дали Гарние, Шварцкоф...не помня ,но тук много я дискутирахте. Ставаше супер шоколадов цвят. Опаковката беше червена а мацката беше с права коса на бретон. Моля ако някоя се сети за коя боя става въпрос да свирка. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 290
Здравейте!
Аз отдавна имах мечта да махна черното и да бъда нещоп подобно на моя естествен цвят мн светло златисто кестеняво .... е станах светло но си скъсах нервите след вс 2 ро трето миене и рижава! Изсветлявах се с блондор и оксидант ен знам в какъв процент при фризьор но вече ми писна да ходя шарена и днес си купих Мюса на Лореал 4.1 Деликатно ледено шокладов за да я направо по тъмно и да не рижавея но дали ще станеее  Thinking ooooh! надявам се да имам късмет! ако някой има отзиви за този цвят да казва! Hug
Виж целия пост
# 291
На мен от тея мус-бои ми става направо черна косата... Успех да ти се получи желаното Hug
Виж целия пост
# 292
Димяни, внимавай, 4-ките си стават направо черни, после язък ти, че толкова време си сваляла цвета.
Моят цвят е вече почти изцяло като естественият ми, но зора не беше малък, доста изтъня косата, чак напоследък след доста маски със зехтин е жива и изглежда видимо добре!
За рижавото, използвай пепелни нюанси на кестенявото, от тях се маха медния оттенък.
Виж целия пост
# 293
Добре, ако използваш безамонячна боя, която по принцип става с два тона по-тъмна в началото, основата ти е 6-ца (тъмно русо/много светло кафяво) искаш да постигнеш топла петица (но без червени оттенъци), вземаш пепелна 7-ца примерно, какъв цвят би се получил? Или няма да стане нищо  Grinning
Виж целия пост
# 294
Момичета помагайте, преди 2 години се боядисвах с една боя но не помня на коя фирма беше, дали Гарние, Шварцкоф...не помня ,но тук много я дискутирахте. Ставаше супер шоколадов цвят. Опаковката беше червена а мацката беше с права коса на бретон. Моля ако някоя се сети за коя боя става въпрос да свирка. Благодаря ви.
Случайно да не е тази? Днес я загледах в едни магазин, ама не съм чела отзиви за нея.
Виж целия пост
# 295
ох....днес се пулих вв мaгaзинa 30 мин и се двоумях мм  между 4.1 и 5.0 нa косъмa по кaтaлогa едно нa кутиятa друго:(изнервих се.....и кво ще стaне черно почти тaкa ри? хм.....
Виж целия пост
# 296
Всички безамонячни бои стават по-тъмни в началото. Преди използвах боя номер 4 и след боядисване цветът беше чисто черно. При следващите измивания се отмиваше (около 3-4 измивания) и ставаше точния цвят.
Виж целия пост
# 297
Мюсa не е ли aмонячнa??
Виж целия пост
# 298
Всъщност да, аз съм останала с грешни впечатления, съжалявам  Embarassed има тема за боята http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=581930.0
Виж целия пост
# 299
Това ли е деликатно ледено шоколадов? http://prikachi.com/images.php?images/120/5203120v.jpg
 #Crazy Значи точно преди година си я бях взела тази боя,ама точно този номер боя,с надеждата да ми се получи един хубав, тъмен шоколадов цвят, ама...... уви, когато се боядисах, на другия ден приятелките ми: " Боядисала си се черна? Много ти ходи!"  Shocked Вярвай ми, омръзна ми на всички да обяснявам, че това не е черно....даже не можех да повярвам, гледах се на каква ли не светлина  hahaha ми,не...черно си е и толкоЗ. Мацка, взимай нещо по-светло...още докато се боядисвах ставаше черно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия