Опитай да мислиш за края на кърменето като замяна с нещо друго, а не окончателен край

дала си прекрасен старт! На мен ми дотежава също на моменти, но самата идея, че няма да се кърмим.....
Пиши как ви понася
И ние бяхме на море
Изкарахме цяла седмица, но само два пъти бяхме на плаж, защото имаше много вятър. Иначе нямахме проблеми, всичко нормално, спяхме по 3 часа следобед, а вечер откарвахме до 12 - 1 часа без проблем къде спейки, къде играейки
Много весело си беше
Хапвахме си основно готови пюрета. Претрепахме се от разходки, бебо направо си намази количката 
а през септември още едно моренце
. Иначе си му готвя, когато имам време, много харесва мамините манджи хехе да се похваля.
с баща му много искахме да лази и сега си умираме от кеф
- забравих май да спомена тази малка подробност ). После към 18:00 пак на плажа 
. Мина само на кърма и и последваща диета няколко дена и се оправи доста бързо. Междувременно изби и третото зъбче 
. Но пък сега се започна едно велико тичане, навсякъде рови, хвърля и е ужас.
Преди време една майка беше публикувала в група във фейсбук една снимка на корема на една майка и имаше надпис на английски отгоре който гласеше че се радва за всяка една нейна стрия защото е било дом на нейното бебче !Не мога да се сетя точно за текста а много ми трябва за един подарак!Ако някой може да я намери или само текста да ми даде много ще съм благодарна 
В парка на морето направи първите си стъпки, но още не ходи сама.

Хотела е Елбрус, поискайте обаче малко-по-голяма двойна стая(ако не искате апартамент), тип 2 май се води, не тип 1, че тип 1 е с малка баня.
Препоръчани теми