Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, споделени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, споделени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бебетата?
-
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени бъдещите майки?
-
Каква е Националната асоциация „Подкрепа за кърмене“ и как може да помогне на новите майки?
Много здраве и късмет да има детенцето, на теб бързо възстановяване 


Като си гледам лентичката и си мисля дали няма да е днес денят
.Вече много се вълнувам и чакам с нетърпение.В 10 часа ще ходя на доктор да видим как вървят нещата,че за събота ми е терминът.Искам да попитам има ли вестоноски,като родя на кой може да драсна два реда
?
Вчера съм станала в 6 часа и започнах с чистене ( не че нещо, ама не ми се спеше; с бъдещия татко се помещаваме в едностаен апартамент-малка кухня с малка баня, 00, и голяма спалня)...То не бяха прахосмукачки, то не бяха прозорци, прах и т.н.....Както си му е реда и ел. уредите почистих.....И когато вече бях приключила с всичко и легнах да почина малко преди след обедната разходка........Прас.....Една ужасна миризма се разнесе...Миризма на мухъл, на застояло, на......абе ужасна миризма!!! Аз се побърках...И започнах "малко разследване" от къде е миризмата. И пак-прахосмукачки, парцали и т.н., но тази миризма не беше от нас...Ужасих се!!! И седя и се чудя какво да правя...Ревеше ми се казвам ви
...Така или иначе не установих от къде идва миризмата, но бях вече 100% сиг., че не е от нас...И тази сутрин тъкмо простирам бебешките дрешки и пак.....Смърди
и викам чакай да погледна нагоре......Щях да припадна...Съседите над нас си гледат малки пиленца на терасата, където имат мрежа и най-вероятно "аромата" е от тях
Аз изчезвам на тонове и после ще се отчета..Леле, че дълъг пост....Погал по коремчетата :* 