Както го е научил да не пишка и ака у дома му, така ще го научи и къде точно се ака навън.
Не се телепортирало...да, не се телепортира, а те води на разходка и ти казва къде да спреш да се изака
Баси, понякога имам чуството, че по форумите си пиша с всички онези хора, които не водят кучетата, а кучетата тях.
Мисля, че добрите идеи се изчерпаха и започна едно начесване. Лек ден от мен

Кучето си има стопанин точно така! И стопанина като разумното същество, или поне така се предполага, носи отговорност за собствеността си и за всички резулати от дейността й. НЯМА подходящо и неподходящо място за изакване на домашен любимец. Има найлонови торбички. 25 години гледам куче, не ме е затруднило особено 25 години да почиствам след тях. Побеснявам като чуя реплики "Първо еди кой си да направи еди какво си, после аз ..."
Който не си чисти след кучето, като е толкова примитивен и варварски устроен, глоба да му дойде акъла в главата
, а да, не раздавай непоискани съвети. 

И като уловят първото и обявят, че "главорезът от Малинова долина" е ликвидиран, какво правим? Нищо не правим! След няколко месеца се започва: "Абе кво стана, нали уж нямаше глутница, сега пак има."