БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 92 856
  • 749
# 480
Казва се "Маргаритка",а групата "Смехурани".
И аз си мислех нещо подобно,но не намерих подходящи схеми.
Виж целия пост
# 481
Казва се "Маргаритка".
И аз си мислех нещо подобно,но не намерих подходящи схеми.



Добре дошла! Stop На мен тези маргаритки много ми харесват http://zoriman.snimka.bg/daily/shemi.670927, уших ги дори, но не съм ги снимала, за да ги покажа готови. Аз ги ших на парче бледо бежова панама, което имах, но ще е по-добре на по-тъмно бежова, за да се открои бялото! Не помня кой, но скоро някой ги показа ушити и рамкирани - много хубаво се беше получило. Малко е гобленчето и става бързо и се шие приятно! 
Виж целия пост
# 482

В пост на Добри тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=651008.msg21705469#msg21705469

ръчичката на Вервако, на мен много ми харесва .
Виж целия пост
# 483
Благодаря за бързите отговори.
Можете ли да ми предложите схеми или някой сайт за азбука с детски мотиви.
Виж целия пост
# 484
http://stitchfanclub.com/alphabet/

http://gallery.ru/search/?search=%E0%EB%F4%E0%E2%E8%F2%FB
Виж целия пост
# 485
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате магазин в София или интернет магазин откъдето да купя комплект гоблен за подарък на запалена гобленарка? Благодаря ви предварително  bouquet!

Бих ти препоръчала www.8888bg.com или http://www.eleana-gobelins.com/index.php?route=common/home

Специално за първия съм сигурна във бързото и точно обслужване. Що се отнася до втория доколкото схванах гоблените ги комплектова една жена, от друг форум. Не съм видяла нищо ушито от комплекти от този сайт и не мога да коментирам качеството им.
Виж целия пост
# 486
Много благодаря smile3525,невероятни са,ще разглеждам цял ден.Изборът ще бъде много труден newsm12
Виж целия пост
# 487
Успех и да се радват дечицата !
Виж целия пост
# 488
Здравейте и от мен, записвам се за да следя темата. Обичам да шия, макар, че скоро не ми се е отдавала възможност да го правя...
Искам да попитам, някой може ли да ми каже от къде мога да купя гоблен с мъниста. Знам, че са украински, но не съм и срещала по нашите магазини
Виж целия пост
# 489
Здравейте и от мен, записвам се за да следя темата. Обичам да шия, макар, че скоро не ми се е отдавала възможност да го правя...
Искам да попитам, някой може ли да ми каже от къде мога да купя гоблен с мъниста. Знам, че са украински, но не съм и срещала по нашите магазини

http://www.brodiranibijuta.com/
Виж целия пост
# 490
Здравейте и от мен, записвам се за да следя темата. Обичам да шия, макар, че скоро не ми се е отдавала възможност да го правя...
Искам да попитам, някой може ли да ми каже от къде мога да купя гоблен с мъниста. Знам, че са украински, но не съм и срещала по нашите магазини
Ето от тук: http://www.brodiranibijuta.com/
Виж целия пост
# 491
Благодаря момичета
Виж целия пост
# 492
Някой беше пуснал линк за схеми за абитуриенти, обаче нищо не намирам.... Praynig
И да се похваля, че си започнах кокошчицата Laughing от томболата.
Виж целия пост
# 493
Здравейте и от мен, записвам се за да следя темата. Обичам да шия, макар, че скоро не ми се е отдавала възможност да го правя...
Искам да попитам, някой може ли да ми каже от къде мога да купя гоблен с мъниста. Знам, че са украински, но не съм и срещала по нашите магазини

http://www.brodiranibijuta.com/

И ето тук
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.370439726331818.77321.1 … 808773&type=3

Оля разпродава "непоискани" гоблени от предните поръчки Peace
Виж целия пост
# 494
Здравейте,
момичета
имам въпросче от къде мога да се сдобия Молитвата?
Харесват ми много и двата варианта които видях тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия