Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 229
  • 3 380
# 1 560
Сузана радвай се! Имаш 2 убедителни черти! Честито!  Grinning
Виж целия пост
# 1 561
Благодаря!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 562
Двата теста са различна марка и наситеност. Ако повтаряш тестовете, опитай да е с една и съща марка. Аз това го правих до 6седмица. Знам, че е леко ненормално, но това ми беше някакво успокоение докато не чух сърчицето Simple Smile
Виж целия пост
# 1 563
Слънчице,  хич не ненормално, и аз си го помислих  Embarassedмислех шуърчек,  но съм преди закъснение и затова взех такива , които отчитат преди! От други ден сигурно ще пробвам и с него  JoyВ 6 г.с сърчице,  супер , не си чакала много!  И аз се надявам док да види по скоро , че чакането е мъчително , особено  след загубата !
Виж целия пост
# 1 564
Да, абсолютно те разбирам. Аз имам 3 загуби и с всяка правих тестове и с 2 пт загубите ми не потъмняваха и си знаех, че няма да го бъде. Със засега успешно развиващата се бременност си потъмняваха и това ме успокояваше.
След 6седмица обаче ми се получи така наречения hook effect, където линиите отново изсветляват, което ме стъписа, но прочетох и видях, че това е поради прекалено голямо количество ЧХГ. При разреждане на урината с вода, теста потъмня и тогава вече спрях ... хаха просто наистина се побъркваш след загуба ..
Виж целия пост
# 1 565
Доколкото  те разбирам,  сега е нормално  чертичката ми да е бледа защото съм 2 дни преди МЦ,  после трябва  да  се  насища? ! След закъснение  трябва  да  става  все по тъмна така ли? Това е супер ако е показателно , че нещата вървят добре.  Сега като се сещам  при моята  загуба 1 седмица след закъснение  чертичката  си беше още бледа ,  може е да е значело нещо ,  но не съм го знаела !  ooooh!
Виж целия пост
# 1 566
Ами зависи пт марката тест. Аз правих два вида. С единия потъмня няколко дни след закъснение, а с другия вид никога не стана по-тъмна от контролната, но винаги потъмняваше. Сега 2 дни преди цикъл според мен си е напълно нормално да е бледа, та дори и няколко дни след закъснение. Аз също пусках и кръвни и дори разликата от 1400 до 5800 не беше голяма в наситеността на чертичките Simple Smile
Виж целия пост
# 1 567
Не е гаранция това с потъмняването, аз бях правила 2 шуър чека, горе-долу по едно и също време сутрин, може би на втората сутрин беше макс около час по-късно и чертата на втория беше осезаемо по-бледа от първата. Естествено се стреснах, че е биохимична, но кръвния тест показа, че всичко е наред. Така че дори и при 2 теста на една марка явно не винаги е еднакво чувствителен реактива. Имайте предвид, преди да се шашкате Simple Smile
Виж целия пост
# 1 568
Здравейте!

Да се включа и аз по темата.... С приятеля работим за бебче, но имаше милиони проблеми. Главното е,че не настъпва при мен овулация...отидох днес на гинеколог профилактично и гинеколожката видя узряла яйцеклетка Grinning Би ми някаква инжекция и при предписа прогестан да пия следващите две седмици. Днес и утре трябва да работим усърдно с половинката  Grinning Каза след 16 дни да отида пак, да види дали се е получила работата Grinning Да пробвам ли тест за бременност след 10тина дена...

Много се притеснявам, кажете кога започнаха при вас първите симптоми Simple Smile повръщане сутрин и тн. Simple Smile да спра ли от сега с кафе и да почна витамини??? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 569
NnNnNnN Аз не съм имала никакви симптоми през цялата бременност. Най-добре изчакай да видиш какво ще ти изпише като витамини аз пиех Prenatal на Jamieson и останах много доволна нищо друго не съм пила love001 Дано да се получи този път пожелавам ти успех и стискам палци Hug И не забравяй да ни кажеш какво е станало Hug
Виж целия пост
# 1 570
Да ви попитам, нормално ли е тестовата линия ,  да е доста по наситена от контролната  !☺
Виж целия пост
# 1 571
Дааа, разбира се, че е нормално, а освен това е и хубав знак Simple Smile
Виж целия пост
# 1 572
Да ви попитам, нормално ли е тестовата линия ,  да е доста по наситена от контролната  !☺
Моята беше така Simple Smile Чудна гледка ❤😊
Виж целия пост
# 1 573
Аз не разбирам кое ви кара да правите още и още тестове за бременност, при положение, че и плоден сак се е видял Sob
Виж целия пост
# 1 574
А пък напълно го разбирам. Всеки е различен и в това няма нищо лошо. Момичето не търси разбиране, а съвет Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия