Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 208
  • 3 380
# 1 650
Да, и според мен си личи, макар че не очаквах да е точно там, но след като най-на края я видях, си е потъмняла Simple Smile
Виж целия пост
# 1 651
Да, и според мен си личи, макар че не очаквах да е точно там, но след като най-на края я видях, си е потъмняла Simple Smile
Хаха и аз така в първите секунди, докато беше по-светла не я видях, очаквах я по-близо до другата  Laughing
После гледах и в нета и други такива черти, да съм сигурна, че е възможно, нооо там си е личи си  Praynig
Виж целия пост
# 1 652
Кой ден от закъснението ти е този?Иначе на мен ми изглежда положителен.
8-9 някъде, но ми беше късна овулацията. На предната страница в някой пост имам снимки от предишен тест, вече според мен ясно си личи, че се насища чертичката.

Чертата си е доста наситена. Според мен даже и с късна ову и 8 9 закъснение не е лошо да помислиш кога ще посетиш вече чичо доктор...  Тихичко честито и стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 1 653
https://m.face
Здравейте момичета
Въпроса ми е според вас този тест има ли втора черта ,като в началото се виждаше бледо и като исъхна стана така не съм го препишквала само 3капки
http://prikachi.com/images/640/9165640w.jpg
http://prikachi.com/images/670/9165670y.jpg
Виж целия пост
# 1 654
Аз виждам само една черта.
Виж целия пост
# 1 655
https://m.face
Здравейте момичета
Въпроса ми е според вас този тест има ли втора черта ,като в началото се виждаше бледо и като исъхна стана така не съм го препишквала само 3капки
http://prikachi.com/images/640/9165640w.jpg
http://prikachi.com/images/670/9165670y.jpg

Нормално е след времето за отчитане тестът да пожълтее. Има нещо розовеещо, но след времето за отчитане с пожълтял тест резултатът е некоректен.
Виж целия пост
# 1 656
Отрицателни са за мен Hands V
Виж целия пост
# 1 657
Закъснение от 10 дни.
Първи тест  на 4-ти ден от закъснението на цикъла с бледа втора черта.
Втори и трети тест вчера и днес на 9 и 10 ден от цикъла - отрицателни.
От 13ч съм на доктор да види дали не е загниваща тая работа. Лошо ми става, ако каже, че съм за кюретаж.
Виж целия пост
# 1 658
Mucunata, изглежда ми отрицателен, но все пак повтори теста с друг
Виж целия пост
# 1 659
Мишленце, най-вероятно би било биохимична бременност ако теста е имал реална чертичка, а не изпарителна. Все пак ако прокървиш и е имало бременност е хубаво след това доктор да те види, за да потвърди дали всичко е изчистено.
Виж целия пост
# 1 660
Доктора ме видя. Но какво ли видя!?
Имала съм два обекта, едното киста , другото или е Б или не. Ще питам някоя баячка.
Да сме чакали. Явно каквото и да става, по-добре да си гледам на карти!
Виж целия пост
# 1 661
Няма как да види Б при отрицателни тестове.
Виж целия пост
# 1 662
Казах му, че имам един + и два -, но все оак вмъкна някаква надежда.
Преди прокървявах и ми идваше цикъла дори при + тест.
Сега цикъл няма.
Според вас какви са причините?
Виж целия пост
# 1 663
Кистата примерно.
Виж целия пост
# 1 664
Здравейте,
Прикачвам изображение на тест, направен една седмица след предполагаема О, като е не с първата урина, а следобед. Това изпарителна чертичка ли е според Вас? След него отидох до магазина и си направих „Шуър”, но той беше отрицателен ... не знам какво да мисля:

1.   http://prikachi.com/images.php?images/597/9169597F.jpg

2.   http://prikachi.com/images.php?images/601/9169601U.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия