Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 203
  • 3 380
# 1 680
То нищо няма, какво да видиш.
Виж целия пост
# 1 681
И аз нищо не виждам  Peace
Виж целия пост
# 1 682
Явно прекалено много ми се иска.
Извинете, че ви занимавам с глуоисти.
Виж целия пост
# 1 683
Явно прекалено много ми се иска.
Извинете, че ви занимавам с глуоисти.

Не са глупости, просто много се вглеждаш и сега ще си разочарована и няма да си спокойна, а организма не действа правилно под стрес. Не го превръщай във фикс идея. Прави секс за удоволствие  Hug
Виж целия пост
# 1 684
Аз виждам като се вгледам много, но ми прилича на изпарителна. Не знам дали не е от ефекта на снимката?!
Виж целия пост
# 1 685
Добро утро и честит празник! Тази сутрин направих 2 теста и ето ги резултатите   ...какво мислите момичета...възможно ли и теста да бъде дефектен (горния тест е направен първи)
Виж целия пост
# 1 686
Тестовете са дефектни. На втория тест дори няма контролна линия. Купи си друг тест най-добре. Тези Престо не знам защо толкова се купуват, като са ужасни и постоянно дават изпарителни черти. Успех!
Виж целия пост
# 1 687
Според мен си купи Шуърчек и дано е + !
Виж целия пост
# 1 688
И аз си направих днес престо. Валиден е и е с 2 бледа черта, но и аз мн мн не вярвам на бледите черти. Ще направя утре сутрин другия и ако чертичката е истинска ще се проличи, но мн силно се съмнявам
Виж целия пост
# 1 689
И аз си направих днес престо. Валиден е и е с 2 бледа черта, но и аз мн мн не вярвам на бледите черти. Ще направя утре сутрин другия и ако чертичката е истинска ще се проличи, но мн силно се съмнявам

Зависи дали е розова чертичката или сива. Изпарителните са сиви.
Виж целия пост
# 1 690
Розова е но излезе към 7 8 минута чак...а и съм имала и розови изпарителни
Виж целия пост
# 1 691
Айде фло, дано този опит е вашия, пиши утре Simple Smile
Виж целия пост
# 1 692
Ами и 2 престо с мн бледа втора чертА но правих и белиив и е отрицателен. Забавя ми се с 2 дни мц , но според мен бебе няма....може би просто по къснА овулация.
Виж целия пост
# 1 693
Flo, най-добре направи шуър чек за да си сигурна в резултата.
Виж целия пост
# 1 694
Не мисля че има смисъл.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия