Ползвали ли сте този спрей? Имате ли някакви наблюдения? На вашите деца предписват ли го? Вашите педиатри как гледат на него? Приемам всякаква информация и мнения по въпроса.
Благодаря ви предварително!
давай чайове(топли, не горещи) и го води на
- особенно днес!
Няма да го ползвам повече.
Няма да го ползвам повече.
Попитай педиатъра ви за Хексорал - аз съм много доволна от него - бързо пресича каквото там става в гърлото на Мартин.
и много, много подаръци
!!!!
- боря се по доста време - с клечка, от тези с дебелите топчета памук накрая - в един момент той просто се предава, или пък отваря голяяяма уста от рев и така. Но при нас не се е налагало да мажа гърлото повече от 1-2 пъти дневно.
и много, много подаръци
!!!!
Всичко най! Препоръчани теми