Лидл ::15::

  • 110 314
  • 723
# 315
За мен, отвътре си ок - памук. От външната страна е леко лигаво. Добре попиваше.
Като гледам, размерът е подходящ за около 100 см.

Pesheck, много готин манекена Grinning
Виж целия пост
# 316
значи за 120+ см човече ще са малки... ако са същите като миналогодишните...
Виж целия пост
# 317
Сега отидох да го пипна. Вярно че отвън е лигавото, вътре не.

Виж целия пост
# 318
значи за 120+ см човече ще са малки... ако са същите като миналогодишните...
Със сигурност. Имам някакво вътрешно усещане, че са един размер. Навсякъде, където съм виждала подобни плажни хавлийки са били така.
Виж целия пост
# 319
На мен ми харесват белите наденички , които са по-скоро като кренвирши. Имат ким. От по-дебелите вземах, но стават много меки на скарата и не ми допаднаха.
Опитах и кръглите крутони, но не ми харесаха. И взех някакво печено месо /мляно, произведено в Чехия/ с кимьон едното и още едно с чесън. И двете са много гадни. Пакет кафе на зърна от 1/2 килограм - черна опаковка - Bellarom espresso 100% Arabica - също не ми хареса, много горчиво.
Другото са изпитани вече неща. Взех и от пердетата - зелени, те много ми харесват! И от разтегателния корниз, който беше преди време на промоция -увиснал е леко по-средата, от където се разпъва, но  става.
Виж целия пост
# 320
  А, някой погледна ли плажните палатки. Чудя се дали да паля в обедната почивка да ги видя  Thinking
Виж целия пост
# 321
  А, някой погледна ли плажните палатки. Чудя се дали да паля в обедната почивка да ги видя  Thinking
Някои даже си купихме, но не сме ги гледали Crazy
Виж целия пост
# 322
 Моля за отзиви, ако я разгледаш да 16 ч. , че се отказах да ходя в обедната  bouquet
Виж целия пост
# 323
Със сигурност няма до 4. Довечера като се приберем ще бъде. Peace
Виж целия пост
# 324
   Аз ходих днес да видя детските бански, но не взех. Исках от целия модел - за момиченце - но явно са само до ръст 110/116. При нас имаше много от този модел, но почти всички - без един - бяха ръст 98/104.
   Плажните чехли на картинка ми харесаха, но на живо - не, та в крайна сметка взех от киселите краставички Laughing
Виж целия пост
# 325
значи за 120+ см човече ще са малки... ако са същите като миналогодишните...
Със сигурност. Имам някакво вътрешно усещане, че са един размер. Навсякъде, където съм виждала подобни плажни хавлийки са били така.
Имат разлика тези хавлийки в Икея. Не зная за дължината, но отворът за главата е различен
Виж целия пост
# 326
   Ето детските тениски, които очакваме в понеделник, отблизо:
   (Защо и тук няма по-големи изображения  Crossing Arms)
   за момиченца
   за момченца
 
Виж целия пост
# 327
Какво мислите за комплекта за маникюр и педикюр?
Виж целия пост
# 328
значи за 120+ см човече ще са малки... ако са същите като миналогодишните...
Със сигурност. Имам някакво вътрешно усещане, че са един размер. Навсякъде, където съм виждала подобни плажни хавлийки са били така.
Имат разлика тези хавлийки в Икея. Не зная за дължината, но отворът за главата е различен
И от икеа имаме. И двете са ни малки. Късички по-точно. Отвора на главата не го помня как е, че вече е командирована на вилата. Икейската е такава и не съм виждала по-голяма:

Виж целия пост
# 329
и аз се интерсувам от комплекта за маникюр Simple Smile Моля, някой, ако си го е купил да пише  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия